Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye, már nem lesz baj?...

Ugye, már nem lesz baj? Minden rendben lesz a babámmal? 12. heti és 16. heti UH-on is mindent a legnagyobb rendben találtak.

Figyelt kérdés
Egyszer már elvetéltem és a mostani terhességem is nehezen indult, de nem akarom végig izgulni a terhességet! Van, aki hasonló helyzetben volt és jól végződött a terhesség?
2013. máj. 12. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,nem lesz semmi baj.Én kétszer vetéltem el (elsőt 6.héten,másodikat a 11. héten)És most 3 héten belül várom hogy megérkezzen a pici fiam :D Nyugi minden rendben lesz!!!!Mocorgást érzel már?Mert amint megérzed hidd el kicsit majd megnyugszol :)

Szép babavárást !!!!

2013. máj. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erre a kerdestre nem hogy mi de abszolut senki nem tud valaszolni neked! Nekem az elso terhessegem tokeletes volt! A masodikkal minden renben volt a 18-ik hetig!! Majd minden ok nelkul elkezdtem pecsetelni, es 2 nap alatt elveteltem. Elve szuletett de azonnal meghalt a fiunk.. Biztos cask akkor lehetsz ha mar a kezedben tartod egeszseges csecsemod! Ezt te is tudod szerintem...
2013. máj. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves Első! Köszi. :) Már érzem, hogy mocorog, és ez valóban megnyugtat egy kicsit.

Kedves Második! Igen, tudom, hogy senki sem látja a jövőt! Csak megnyugtatásra vágytam! Reméltem, pozitív történeteket és tapasztalatokat írnak majd. Sajnálom, ami veled történt! :(

2013. máj. 12. 21:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!