Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap leszek 20 hetes és még...

Holnap leszek 20 hetes és még nem érzem a babám mozgását. Kezd kissé bántani és aggodom. Ugye ha vmi baj lenne vele azt már észrevenném?

Figyelt kérdés
2008. jún. 17. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyat kéne érezned mintha bugyborékolna a pocid ,ici pici rezgést meg hasonlót.Ha aggódsz akkor menj el dokihoz és elküld uh-ra ott tudnak biztossat mondani és te is láthatod hogy mozog!Minden jót neked!
2008. jún. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

V próbáld meg azt h eszel egy kis csokit v valami finomat,aztán elfekszel,v nyugis kényelmes helyzetbe helyezkedsz el és figyelsz rá,csak rá!Kizársz mindent a gondolatodból ás vársz!Nem fog hamar kalimpálni,buborékolni,de bejöhet ha türelmes vagy!

Ha ez sem akkor megnyugtatás képpen menj el dokihoz!

Boldog ababvárást!

Jahh és ha ezen stresszelsz h miért nem érzed h mozog már csak azért sem fog neked mozogni:-)Kis hamisak ám,rafkósak:-))

28 hetes kismama

2008. jún. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! TÜRELEM, akkor még van néhány napod. Kb. míg a 21 hetet be nem töltöd. Este pihenj le és figyelj. Apró motoszkálást, mocorgást, kaparászást vagy lüktetést a pocak valamaly részén. Az első megmozdulás nagyon gyenge. Ha izgulsz egy szívhanghallgatással meggyőződhetsz, hogy a baba jól érzi magát.Akár holnap.
2008. jún. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem eloszor a forro viz hatasara mozduld meg..ulj bele egy kis forro vizes kadba.Most nem olyan forrora ertem amit nem bir meg a borunk sem hanem amikor azelott is furodtel..en elegge meleg vizben furodtem es ezert szolt hogy nem tetszik.Es ne sok vizbe ullj,mer allitolag nem szabad forro vizben furodni..
2008. jún. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37-38 foknál melegebb vízbe ne fürödj. Megveheted már most a babákhoz való vízhőmérőt, és azzal mérheted is, ha olyan parás vagy, mint én.
2008. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 21 hetes voltam mikor először éreztem, vannak akik később érzik! Ne aggódj!

Üdv.: 34 hetes kismami

2008. jún. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia ne aggódj van még egy kis ideje, én pont 20 hetesen éreztem előszőr és azóta minden nap nagyon aktiv.

26 hetes kismama

2008. jún. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Bevallom, én a 25.-26. hétig nem éreztem, akkor is csak kis pukkanásként. S utána sem nagyon - aztán 5 hete szültem a szép, egészséges kisfiamat.

Ha aggódsz, menj uh.-ra, ott látod, hogy mozog! (Én is így győződtem meg róla annak idején...)

2008. jún. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!