Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27-28 hetesek! Nektek mennyire...

27-28 hetesek! Nektek mennyire erősen mozog a baba? Fáj már néha? Mennyire tölti ki a pocakotokat?

Figyelt kérdés
Köszi h írtatok!!
2013. máj. 16. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem rengeteget mozog, és nagyon nagyokat rúg, és fájdalmas. Sokszor olyan mintha szinte megfordulna bennem. Én nem tudom mit csinál, de nagyon erősen rúg, és kinyomja magát folyton.
2013. máj. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is erősen mozog, de nem mondanám, hogy fájdalmas.

Eléggé kitölti :) Sokszor kinyomja magát, meg fészkelődik :)

28 hkm

2013. máj. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kifejezetten erősen mozog, és sokat. Igazi örökmozgó, pörög-forog. Maga a mozgás nem fáj, de van olyan, hogy egy-egy alkalommal a kis tappancsával vagy kezével rányom valami idegre, akkor kicsit el kell igazgatni, mert az kellemetlen, de egyébként nem fáj. Gyakran nyomja ki magát, az egy kicsit feszít, de szeretem, hogy mocorog, tudom, hogy minden rendben van. :)

Egyébként ahogy észreveszem tapasztalatból és ultrahangból, kifejezetten kitölti már a pocim, és ahogy érzem, néha tán már szűkös is neki a tér.


27 hkm

2013. máj. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
28 hetes vagyok, éppen az előbb rúgott meg annyira, hogy először fájt is. Teljesen kitölti a pocakot, a bordafájás a múlt héten jött elő..
2013. máj. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!