Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mult hét pénteken voltam...

Mult hét pénteken voltam orvosnál akkor már már volt szivhang is. Legközelebb 3 hét mulva kell mennem. Addig honnan tudom hogy minden rendben van a babával?

Figyelt kérdés
2008. jún. 17. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
nem irtad hogy ,hány hetes terhes vagy
2008. jún. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
7 hetes
2008. jún. 17. 16:21
 3/5 anonim ***** válasza:
hát akkor még pici a baba de ha feszül a melled vagy ha van most valami jelle annak hogy babát vársz és az megmarad akkor bisztos lehetsz benne hogy a baba megmarad ,miért félsz attol hogy elvetélsz?pihenj nagyokat az sokat segit én veszéjeztetet terhes vagyok és a pihenés meg a vitaminok sokat segitenek.
2008. jún. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne minden rendben? Gondolkodj pozitivan, különben az egész terhességet végig fogod aggódni.. De tudom mit érzel, én is átéltem ezeket.. Sajnos sehonnan nem fogod tudni, ez az első 12 hét a legrosszabb ilyen szempontból. Ne ijedj meg, ha nem lesz hányingered, vagy nem feszül a melled. Ahány terhesség, annyi féle lehet. Én nagyon sokat pihentem, aludtam. Ha görcseid lennének, ne aggódj, tágulnak a méhszalagok attól vannak. ha pici vérzést is érzel, azonnal menj orvoshoz. Ne emelj nehezet és szedjél mindenképpen folsavat. Hidd el, minden rendben lesz. 33 hét múlva, gyönyörű babád lesz!!
2008. jún. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Neked is minden jót!
2008. jún. 17. 22:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!