Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam az első nst-n, és...

Ma voltam az első nst-n, és nagyon megijesztett az orvos?

Figyelt kérdés
Elősször is azt kérdezte,hogy dohányzok-e(persze nem)aztán csak annyit mondott,hogy nem túl jó az nst.Megvizsgált egy másik doki,aki azt mondta,hogy nincs semmi baj,csak valószinű nagyon mozgott a babám az nst-közben,azért nem túl jó.Most akkor van okom aggódni?
2008. jún. 17. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg,biztosan semmi gond.Azt neked is érezned kellett,hogy te´nyleg annyira mozgott a babád??

Mikor me´g terhes voltam,nekem ege´sz vizsgálat alatt ficánkolt.Mindíg "ment" a hasamban.A mai napig ilyen eleven.De ez nem ide tartozik.

2008. jún. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Úgy tudom hogy az NST-nek az a lényege hogy akkor jelezz ha mozog a baba, Nem??? Akkor meg nem értem hogy 2 orvos is miért dumál hiszen ez a vizsgálat lényege. Én jövő héten megyek először de nekem azt mondta a dokim hogy minél többet mozog annál jobb. Ha meg nem mozog mert alszik akkor úgyis addig piszkálják majd mig fel nem ébred.

Üdv: 36 hetes kismama

2008. jún. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen,éreztem,hogy nagyon mozgott,még majdhogynem kellemetlen is volt.És látni is lehetett nagyon.Most meg olyan ideges lettem,hogy fáj a hasam alul.Holnap megyek a védőnőhöz.Köszönöm a gyors válaszokat.
2008. jún. 17. 14:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vittél be túl sok koffeint előtte? Nekem volt olyan, amikor nem ittam folyadékot, ellenben kávét kakót csokit igen, ezt így egyszerre sikerült bereggelizni. Hát meg is lett az eredménye nst-n majd kilengett a gép. Mindig máskor jó volt az eredmény, sőt nagyon jó, szóval lehet nálad is egyszeri akármi az oka.
2008. jún. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!