Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet ez? Köze lehet a...

Mitől lehet ez? Köze lehet a terhességhez? 26 hetes km vagyok! Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
Tegnap úgy keltem fel, hogy elaludtam a vállam, kicsit fájt, de nem vészesen, ma éjjel viszon arra keltem, hogy nem bírom felemelni a fejem, a testem az ágyból, párom emelt ki! és a lábamba is olyan izomláz féle fájdalom van, mint aki 2 órát edzett, pedig nem.
2009. okt. 1. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
És még itthon vagy? Talán az orvoshoz kellene menni, nem ide írogatni. Szerintem valószínűleg ráfeküdt valamilyen idegre a baba, de nem vagyok orvos, úgyhogy csak tipp. Mindenképpen menj orvoshoz.
2009. okt. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Sürgősen orvos kell! Így nem lehet elfeküdni magad!
2009. okt. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál?? Ugye nem komoly??
2009. okt. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, csak épp közölte, hiába fizeti nekem a suli a tb-t, a munkahelyem a tb, nem vagyok bejelentve a lakásba, így nem lát el! Ma mehettem tartózkodási helyet csináltatni, de mire végeztem nem volt bent az orvos...így marad holnapra...de már nem fáj annyira, aludni is tudtam meg felkelni! Felháborító, mikor már 3* voltam a péterfibe elláttak, a bajcsyba folyamat ellátak,de oda nem megyek, mert semmi jó tapasztalatom nincs!
2009. okt. 2. 12:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!