Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora a súlya egy 34-35hetes...

Mekkora a súlya egy 34-35hetes babának?

Figyelt kérdés
Az internetes kalkulátorokat ismerem, tapasztalatokra lennék kíváncsi.
2008. jún. 17. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem most 6 hetes a babám, 35 hetes és 2 napos terhes voltam amikor megszületett: 54 cm, 2950g

2008. jún. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi

és minden rendben vele, hogy ilyen korán jött?

azért érdekel különben , ha nekem is kibújna vajon mekkora lenne.

sok boldogságot nektek

2008. jún. 17. 20:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Köszi!Igen minden rendben, annyi volt, hogy első éjszaka légzés problémája volt pár órát inkubátorba tették, és nagyon sárga volt 4 hetes koráig, kétszer kellett a fény alá tenni. De már nagyon sokat fejlődtünk igazi kis vasgyúró 4,5 kg, már vannak zsírpárnái ami születésekor nem volt. Sok sikert neked.
2008. jún. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm

örülök, hogy jól vagytok, meddig kellett a kórházban maradnotok?

2008. jún. 20. 13:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Vasárnap este született, és csütörtökön jöttünk, haza. A 3 napot kellett, bent töltenünk, mint másnak aki időben születik. Igaz szombaton vissza kellett vinnem mert nagyon besárgult akkor bent kellett maradnunk, mert vasárnap de.10-ig fény alatt volt. De jól van.
2008. jún. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

nagyon örülök, hogy minden rendben.

boldog babázást

2008. jún. 21. 20:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!