Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idő alatt jön sms a...

Mennyi idő alatt jön sms a kombinált tesztről? (Már két hete hogy levették Pécsen)

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Mikor nekem levették azt mondták,4-5 napon belül kapok sms-t.Mindenki így kapta meg.Mikor több mint egy hét eltelt akkor gyanakodni kezdtem,és sajnos jött a védőnőm hogy ő kapott értesítést hogy pozítiv lett a tesztem.Bekellett menjek személyessen a kórházba érte.Rá 4 napra kb megjött az sms,de én nem olyat kaptam mint azok akiknek negatív lett a tesztjük.Mindjárt az jutott eszembe na ezért nem jött úgy nekem az sms pár napon belül mint másoknak mert az eredményem rosz lett.Azóta túl vagyok egy magzati lepényvizsgálaton és minden rendben szerncsére.Persze ez az én esetem,nem feltétlen van ez így másnál is.Szerintem ne idegeskedj feleslegessen előre.
2009. okt. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én pontosan egy hétre rá kaptam sms-t. Reméljük, hamarosan neked is megy majd!
2009. okt. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem Bp-en csinálták, de én is egy héten belül megkaptam. Ha nem jön meg mostanában, szerintem azért kérdezz rá. Lehet hogy csak elírták a telefonszámod, vagy ilyesmi.
2009. okt. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én Kiskunhalason vetettem le, azt mondták két hét múlva lesz eredmény de egy hét után megkaptam . negatív lett. biztos nem lesz gond. ne aggódj. jó babavárást.

22km

2009. okt. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap vették le Pécsen és azt mondták 2 hét,amikor megyek vissza a 18.heti ultrahangra meg lesz!Szerintem most már bármikor megkaphatod!Pécsen biztos,hogy betartják a 2 hetet(nekem azt mondták előbb semmiképp ne várjam ,sőt lehet,hogy picit csúszik de az nem azért lesz mert rossz az eredmény)Biztos nincs baj!!Boldog babavárást!!
2009. okt. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma reggel megkaptam az sms-t amiben az volt hogy keressem a genetikai tanácsadót az eredményemmel kapcsolatban és semilyen kódot nem írt. Természetesen felhívtam és az eredményem nem jó 1:190 hez. Ezért nem kaptam előbb választ és nem küldték a kódot ahol meg tudom nézni a netten. ( Már kaptam is idő pontot a magzatvíz minta vételre.)
2009. okt. 2. 12:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom,remélem nincs baj!A barátnőm is így volt de a magzatvíz vizsgálaton már jó volt az eredmény!Nagyon ,nagyon drukkolok nektek!!
2009. okt. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Remélem nincs gond!!
2009. okt. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!