Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik december végére, január...

Akik december végére, január elejére vagytok kiírva; hogy tervezitek az ünnepeket?

Figyelt kérdés

Én jan. 6-ra vagyok kiírva, de ugye benne van a pakliban, hogy jöhet hamarabb is. Szóval lehet belőle karácsony, szilveszter is. Egy kicsit félek, mert ugye ünnepekkor csak ügyeletes doki van (van ugyan fogadott orvosom, de ki tudja oda ér- e időben).

És ott a 2,5 éves lányom, akinek ez lenne az első olyan Karácsonya, amikor már érti is, hogy miről van szó és lehet, hogy pont elrontjuk szegénykémnek az ünnepét.

Remélem jól fogom magam érezni és tudunk majd rendesen ünnepelni. A nagy főzést- sütést biztos kihagyom.


2009. okt. 1. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
szia,én is dec 30.meg az utolso termniem jan.6. az ünnepek,most nem nagyon érdekelnek,csak a babám.nekem elsö baba.ja igen a korháztol félek én is,hogy ki lessz az ügyeletes.fogadott dokim nincs.reméljük rendben lesz.veletek is.
2009. okt. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én január 2-ra vagyok kiírva. Nem szeretném, ha karácsonykor születne, mert nem akarom egyben tartani a szülinappal. Úgysem fog kétszeres ajándékot kapni, és gyerek fejjel nem fogja érteni, hogy miért így van. Én meg szeretnék legalább szenteste itthon lenni, mert eddig olyan munkahelyem volt, (söröző) hogy akkor is kellett dolgozni, és ez lenne az első karácsony, amikor otthon lehetnék mind a három nap. A szilveszter meg nem érdekel. Nekem nem lesz fogadott dokim, de remélem nem lesz részeg az orvos :)))
2009. okt. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én január 12-re vagyok kiírva ezért remélem hogy még a karácsonyt és a szilvesztert itthon töltöm. Én szerintem biztos nem fogok tudni nagy főzést sütés csinálni, de már biztos hogy a szentestét a párom szüleinél töltjük. A szilvesztert valószínűleg itthon.
2009. okt. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én dec 20.ra! Szóval nagyon izgi lesz.... Én is szeretném itthon tölteni a karácsonyt, ha lehet már hármasban. Nekem is van fogadott orvosom és én is attól félek, hogy nem ér be időben.

Bár szerintem azért annál szebb karácsony nincs, amikor egy baba érkezik a családba. Gondoljatok inkább ti is erre. Szerintem a kislányod is jobban örül majd a kistesónak, mint a karácsonyi hűhónak. :)

Jó babavárást nektek is!

2009. okt. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én dec. 24-re vagyok kiírva, és a karácsonyt már itthon szeretném tölteni a "nagy" fiammal,és a picivel együtt.

Van fogadott dokim, és szabira sem megy decemberben, szerencsére :)

2009. okt. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én január 9 -re vagyok kiírva és nagyon félek,hogy előbb jön a kicsi mivel az első fiam is 11 nappal előbb jött:)A pénz miatt is jó lenne ha januárban születne.Nekem sincs fogadott orvosom az ünnepek annyira nem izgatnak inkább az időjárástól félek még akkor ugyebár már lehet nagy hó is:)Drukkolok nektek és magamnak is:)
2009. okt. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Az egyik válaszolóhoz hasonlóan, én is azért szeretném még itthon tölteni az ünnepeket (nekem inkább csak a Karácsony számít), mert hosszú évek óta a munkám miatt nem volt szabad ünnepnapom (se Húsvét, se hosszúhétvége....) Most jó lenne :) Nyugi, pihenés, család, remélem "fehérbe öltözve", gyertyafényben, bejglivel....de várom már!!!!!!!

De dec. 27-től felőlem bármikor jöhet :)

2009. okt. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok!ÉN deceember 27-re vagyok kiirva,nincs fogadott orvosom és remélem vannak még olyan rendes dokik akik munkamániásak és szivesen dolgoznak karácsonykor:-)) Én szeretném már a fa alá tenni a picit nagy masnival:-)))
2009. okt. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok ! Én január 16.-ra vagyok kiírva .

Az ünnepeket itthon szeretném tölteni de aggódom egy kicsit mi lesz az ünnepek alatt ha előbb megszületik na és persze az időjárás.

Elég messze van a korház 70km .

2009. okt. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ezek szerint jó sokan izgulhatunk karácsony környékén.

Mindenkinek jó babavárást kívánok!

2009. okt. 2. 15:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!