Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kaptam egy babahordozót a...

Kaptam egy babahordozót a nagynénémtől, aminek a száma 03-as, tehát jó. De szerintem olyan hitvány. Vennétek újat a babának?

Figyelt kérdés
Se fejszűkítője nincs, se semmi, kemény mint a kő. a huzata alatt csak csak az a hungarocel betét van, nincs egy deka szivacs se benne. Elhoztam tőle, mer nem akartam megbántani, de nem szívesen raknám bele a babámat. Majdnem 10 éves a hordozó, de a saját szememmel láttam, hogy 03száma van, ami elméletileg jó.
2009. okt. 1. 08:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

ECE R44/03 - biztos, hogy jó. Nem a hordozó kinézetével van bajom, mert nincs elszakadva a huzata, meg ilyesmi, de én attól félek, hogy kényelmetlen lesz a babának. mert olyan "fapados" kinézetű. Barátnőm meg nincsen :(((


A 03-as és a 04-es az elfogadott az eu szerint.

2009. okt. 1. 10:46
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen,a 03 jo itthon,a 04 az meg már külföldre is jó!nekem a sógornőm vett,hajdúböszörményben GARÁZS BAZÁR néven ismert piacon 500(ötszáz) ft-ért hordozót!és tudjátok honnan van?a manus meg akik ott árulnak,külföldre járnak lomtalanitásra!és szombaton mindent féláron adnak!Hollandiában "kukázott"maxi-cosi.04-es,kicsit fapados jellegű,de vettem bele ilyen ülés magasitós fejtámasztós akármit!pedig megtehettem volna,hogy vegyek hiper szupert,de amire és ameddig használni tudjuk,a célnak tökéletes!!!
2009. okt. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Igazából azok sincsenek agyon párnázva, amiket a márkás babakocsikhoz adnak. nem feltétlenül jó, ha túl puha (gondolj csak arra, hogy a szivacs helyett nem csak az allergia elkerülése miatt javasolják a kókuszmatracot, hanem azért is, mert egészségesebb, ha a baba nem süpped bele a szivacsba, nem egyenesen alszik). Mi kettő hordozót/autósülést vettünk használtan (Anyum kocsijába is)és egyik sem agyon párnázott, pedig mindkettő márkás ( a miénk Graco babakocsihoz való, ami újonnan 100ezer körül van, tehát még az sem mondhetó, hogy gagyi babakocsi). Tehát, ha csak ezért nem tetszik, kérdezz meg olyan anyukát, aki már gyakorlott. az én barátnőm babája csak a keményebb hordozóban érezte jól magát.

Ha pedig mindenáron szeretnél másikat venni és nem engedheted meg magadnak, tényleg inkább a vaterán, teszveszen vagy használtas bababoltban nézz szét. Mi az egyiket olyanban vettük, a másikat vásárban (3000 ft-ért), de volt más típusú is.

2009. okt. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!