Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kaptam egy babahordozót a...

Kaptam egy babahordozót a nagynénémtől, aminek a száma 03-as, tehát jó. De szerintem olyan hitvány. Vennétek újat a babának?

Figyelt kérdés
Se fejszűkítője nincs, se semmi, kemény mint a kő. a huzata alatt csak csak az a hungarocel betét van, nincs egy deka szivacs se benne. Elhoztam tőle, mer nem akartam megbántani, de nem szívesen raknám bele a babámat. Majdnem 10 éves a hordozó, de a saját szememmel láttam, hogy 03száma van, ami elméletileg jó.
2009. okt. 1. 08:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

ha megteheted, vegyél

majd amikor mentek a nagynénihez, (később) akkor esetleg abba vidd =)

2009. okt. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az esetben vennék újat. A nagynéni előtt persze nem kell hangoztatni, ne essen neki rosszul.

Ha a babád nem szívesen rakod bele, érdemes másikat venni. Hiszen a babád kényelme és bizotnsága az első.

2009. okt. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Pénzben jó lett volna, ha nem kell venni újat, de inkább kiadok érte 15-20000 ft, csak normális legyen.
2009. okt. 1. 09:14
 4/13 A kérdező kommentje:
Ami babakocsit kinéztünk, ahoz lehet rendelni hordozót, akkor már azt venném meg, hátha ki tudjuk használni a babakocsin is.
2009. okt. 1. 09:15
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Érdemes körülnézni az aukciós portálokon /Vatera, Tesz-vesz/.

Ott nagyon sokszor a bolti ár töredékéért juthatsz hozzá babás cuccokhoz, akár még újhoz is, mert mondjuk esetleg a rokonok 3-at is hoztak ajándékba.

Babakocsit szintén ott néznék először.

Annyi mindenre kell ilyenkor a pénz, a pelenka horror árban van, a kisrucik szintén, legalább ezen spórolnál pár 1000 ft-ot.

A szomszédomnak most 2 éves a kicsije, nem kerenek rosszul, megengedhetnék tehát az újat is, de ezekről a helyekről vásárol, és a gyerek úgy jár, mint egy kis hercegnő.Szerintem rajtam kívül, aki ugye látom nap mint nap a postásautót, senki nem tudja, honnan veszik a gyerekholmit.

Persze, ha tudnák is, ez nem szégyen.

Ha vesztek új babahordozót, a nagynéninek mondjátok azt, hogy a barátnőd babája kinőtte, és Neked adták.

Így nem fog megbántódni.

Üdv.

2009. okt. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

nekünk is olyan van.a szüleimtől kaptuk.nekem sem igen tetszik,de nincs abba hordozva mindig,csak ha kocsival utazunk,de az ritka igy nem veszek újat.

4 hetes kisfiú anyukája

2009. okt. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Persze, vegyél újat nyugodtan! Ha megkérdezi mi van vele, mond meg hogy nem maradt meg benne a baba, nem érezte jól magát!
2009. okt. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Vagy ha jönnek majd hozzánk, az új hordozót eldugom a nagyszekrény aljába:)) panelban lakunk, nem tudom máshova.
2009. okt. 1. 10:22
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos,hogy 03-as?Mert azt a hosszabb számot kell nézni rajta.Amúgy a mi újjonnan vettük (nem volt olcsó)de ugyanolyan mint ahogy te leírtad.Direkt nincs benne szivacs mert az nem jó a babának.Esetleg próbálj meg rá huzatot venni,úgy biztos olcsóbb.De senki nem azt figyeli,hogy milyen a hordozótok,hanem hogy milyen gyönyörű baba van benne:)
2009. okt. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is vegyél ujat,ha megkérdezi hol van mond,hogy teljesen véletlenul kaptál a baratnodtol egyet ajandekba.amugy mi az a 03-as?
2009. okt. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!