Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S.24+4 hkm vagyok és...

S. O. S.24+4 hkm vagyok és párnapja már nem nagyon érzem mozogni a kislányomat?

Figyelt kérdés
Szivhang figyelővel hallom a pici szivét verni meg akkor szokott mozogni. Van okom aggódni vagy amig a szive rendesen ver addig ne idegeskedjek?

2013. máj. 12. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha hallod a szívét ne idegeskedj, ilyenkor még az apróbb mozgásokat el tudják rejteni :) ÉS nem minden gyerkőc balettművész már a pocakban :) Szerintem felesleges izgulnod, de önmagad megnyugtatására menj el a dokihoz, és nézzetek rá a babára uh-al.
2013. máj. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy csak megfordult, és úgymond befelé rugdos? Én pl. egyik fiamat mindig a hólyagomon éreztem táncolni, a hasam felé sokkal kevésbé éreztem.
2013. máj. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet befele rúg de ha hallgatom akkor érzem őt mint most is. Csak zavargatás nélkül nem akar mozogni. Biztos csak lustább napjai vannak. Köszönöm a válaszokat.
2013. máj. 12. 13:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Az időjárás nálam befolyásolta a mozgást! De persze ez nem mindenkinél van így.
2013. máj. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
24 hetesen meg sok helye van.Az en kislanyom is mikor befele rugods akkor alig erzem.Sot!25 hetesen voltam uh-n es vegig mocorgott de en nem erztem belole semmit!Azt mondtak kicsit sok a magzatvizem es meg amugy is van helye.:) Ne aggodj!:) 26hkm
2013. máj. 13. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!