Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy szúrást éreztem a hüvelye...

Edus83 kérdése:

Nagy szúrást éreztem a hüvelyemben, mitől lehet? Egy pillanat volt és nem több de kiváncsi lennék más is érzett ilyet? 21heteske.

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, én éreztem már egy párszor és szerintem még fogok is itt ott fájdogálni. Tegnap annyira bekeményedett, begörcsölt a hasam alja, hogy 5 percig álltam a kajcsimmal kezemben a konyhában, mire el tudtam/mertem indulni valamerre. Minden felől nyilallt, szúrt, görcsölt. aztán pihiztem egy kicsit ,bevettem egy magne citricit, mocorgott a picúr őrülten az ebéd után és megnyugodtam. De volt már olyan is, hogy hirtelen egy pillanatra nagyot nyilallt valahova. 24 hetes km
2009. szept. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, ezt írtam még terhes koromban valakinek, mert ilyen nálam is sokszor előfordult, és először meg is ijesztett, így én is rákérdeztem:

Két dolog lehet, ahogy nekem a védőnő mondta:

vagy azért, mert nyúlnak a szalagok, illetve tágulsz odalent, ahogy nő a baba, mikor meg majd nagyobb lesz (en mar 39 hetesen attól láttam időnként csillagokat), hogy a baba feje, vagy esetleg egyéb részei megnyomhatják az idegeket.

Ha viszont sokszor és sokat fáj, azért kérdezz rá az orvostól, vagy védőnőtől, de nekem mindig csak ezt mondták, mikor kérdeztem. Ha az idegeket nyomja, akkor próbálj más pozíciót találni, a másik majd elmúlik magától.

(Ja, amúgy azóta megszületett és teljesen egészséges - lekopogom - a kisfiam, 2,5 hónapos! :) )

Könnyű terhességet, szülést kívánok!

2009. szept. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm:))
2009. okt. 1. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!