Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes vagyok és tegnap óta...

7 hetes vagyok és tegnap óta semmi hányingerem nincs de ma reggel olyan érzésem van mintha meg akarna jönni ugy fáj a hasam. Ez normális?

Figyelt kérdés
2008. jún. 17. 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az elso 10 hetben majdnem mindenki ezt kerdi,tehat megijed.Ez teljesen normalis, a hanyinger meg barmikor visszajohet de nem feltetel, nekem meg egy pici volt 15 hetesen aztan megint elmulott, mintha meg akarna jonni erzes pedig jo sokaig el kiserhet,vissza visszajon lehetseges egesz terhesseg vegeig, ugyhogy ne felj minden ok..normalis!
2008. jún. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne izgulj tényleg, azzal ártasz magatoknak a leginkább. Pláne ebben az első kritikusabb időszakban. Inkább örülj neki, hogy nincs bajod. Ha bajod lenne, azt megéreznéd!!!
2008. jún. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, a tünetek jönnek-mennek, van akinél nem is jelentkeznek. A mindjárt megjön érzés is normális, főleg az elején, bár én 18 hetes vagyok, mégis úgy érzem néha, mintha meg akarna jönni. A tünetek miatt meg tényleg ne aggódj, nekem sem nagyon voltak/vannak tüneteim, úgy látszik mi a szerencsésebbek közé tartozunk :)

Boldog babavárást!

2008. jún. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Annyira kiszámíthatatlan, hogy kinek van, kinek nincs. Én 25 hetes vagyok, semmi bajom (hányinger meg ilyesmi) nem volt.

Ha lenne bármi baj, akkor azt megéreznéd. Nem feltétlenül fájásra gondolok, már csak ösztönből is.

2008. jún. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én elmennék a helyedben egy ultrahangra,mert nekem januárban volt egy 10hetes babám aki elhalt,és elötte jobban lettem egy kicsit és utolag jöttem rá valoszinuleg azért voltam jobban mert már nem élt
2008. jún. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!