Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb. Harom hetes terhesseget a...

Kb. Harom hetes terhesseget a doki ugye meg nem lathat? A mehnyalkamra azt mondta szepen megvan vastagodva.

Figyelt kérdés

Nem mondodt semmi mast!Eggy honap mulva rendelt vissza.

Teszteltem kettöt eggy negativ eggy nagyon halvanyan pozitiv. A ciklusom 23. napjan vagyok.Remelhetek? varom nagyon a valaszokat csajok!!!


2008. jún. 17. 05:41
 1/7 anonim ***** válasza:
A megvastagodott méhnyálkahártya jelenthet mensit, de jelenthet babát is. Először nekem is csak azt látta a doki, aztán két hét múlva már a petezsákot is. :-) Szerintem reménykedhetsz, sok sikert!
2008. jún. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a valaszodat! Szerinted mikor teszteljek hogy biztos legyen az eredmeny? nagyon nem birok magammal,es a doki meg messze van!
2008. jún. 17. 06:26
 3/7 anonim ***** válasza:
A kimaradt mensi után érdemes először tesztelni, de ha nagyon érzékeny tesztet veszel, akkor az esedékes mensi első napján.
2008. jún. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A mensi napját már szerintem ki lehet várni. A kezdő naptól még várj 3-4 napot, és utána tesztelj!

Szurkolok a babáért! (nekem a mensi időpont után 5 nappal a sima Gabriel teszt kimutatta)

25 hetes kismami

2008. jún. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon korán mentél szerintem orvoshoz. Várd meg a mensi időszakát és rá egy hétre menj legkorábban. Akkor már van petezsák.
2008. jún. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én 5hetes voltam mult héten de a doki nem látott még semmit,a gabriell nekem ki mutata a mensi napján a halvány is pozitiv
2008. jún. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a dokim, hogy az uh csak 35 napos terhességet mutat ki leghamarabb(tehát 5 heteset). Ha pozitív a teszt, akkor ott bizony baba van. Szerintem pár nap múlva tesztelj újra, ha az is pozitív, biztosra mehetsz.

18 hetes kismama

2008. jún. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!