Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetesen született babátok...

38 hetesen született babátok teljesen érett újszülöttként jött a világra?

Figyelt kérdés

Valószínű pénteken kiveszik császárral(40 hétre is császárral vennék ki) babámat a folyamatos rossz ctg eredmény miatt!Akkor leszek 38 hetes!

Mekkora volt a babátok?Nem voltatok tovább bent a kórházba ugye?


2009. szept. 30. 12:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem 37. hétre született meg a kisfiam.2750gr és 51 cm. Nekem a méhemmel volt gond így megindult a szülés. Érett újszülött volt és semmi gond nem volt vele. Nem kellett többet benn lennünk a kórházban. Hát akkor péntekre egy komplikáció mentes szülést kívánok neked és jó babázást és sok-sok egészséget.
2009. szept. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az én kislányom a 37 hetes volt, amikor úgy gondolta, elég neki a szűkös helyből és fogta magát, elindult kifelé. Normál szülés volt (nem császár), ami magától indult, előtte jók voltak az értékek minden téren. A baba érett, egészséges, 3450 g súlyú volt. Hétfőn hajnalban született, csütörtökön délkörül engedtek haza. Ne aggódj, nálatok is minden rendben lesz!
2009. szept. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 38. héten született meg, egyszerűen elment a magzatvizem és teljesen természetes úton megszületett 3300g-mal és 52 cm-rel teljesen egészségesen. Csütörtökön született és vasárnap már itthon voltunk. Nyugodj meg hamarosan a kezedbe tarthatod a kis pocaklakódat!
2009. szept. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A 38. héten fájásokkal mentem be a kórházba, a kisfiam 52 cm és 3230g-mal született, teljesen egészségesen, erősen, szopizott első este mint egy kis vámpír. A 40 hét csak átlag, a gyermekek fele sem születik abban a hétben, 10 nappal előtte a gyakoribb mert túlhordani olyan sokáig nem nagyon engedik (de ha engednék kíváncsi lennék hányan születnének a 42. héten). Minden rendben lesz, azért kell megcssászározni mert a baba a ctg szerint már kint jobban érezné magát, jelzett nektek! ha bent maradna annak valószínűleg komoly egészségkárosodási következményei lennének, a dokid tudja mit csinál!
2009. szept. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kisfiam 37+3 hétre született 3090 grammal és 53 centivel.Nem,h tovább nem voltunk bent,de nem egészen 3 nap után haza is mehettünk.Szval nyugi,elég érett már a babád.
2009. szept. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az én fiam is a 38.héten született,3120g volt, 56cm.

Ne aggódj, nem lesz semmi gond!

2009. szept. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:)

Még nem 100% hogy kiveszik csak ha pénteken is rossz lesz a ctg.De én már bele éltem magam!

2009. szept. 30. 15:47
 8/12 anonim ***** válasza:

Hogy hogy rosz a ctg mit mutat?Nem mozog rendesen ?Mert most nekem sem mozgott :(


36 hetes kismama

2009. szept. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Eddig 4x voltam ebből 3 ctg nem volt nagyon kedve mozogni és ha nem mozog akkor az nem számít túl jó leletnek, egyszer meg végig mozogta akkor meg azt mondták nem annyira jó mert magas volt a picur szívverése!

De neked nincs mitől félned ha nem mondtak semmit ctg-n hogy rossz lenne!!!!!!!!!Nyugodj meg Boldog baba várást!:)

2009. szept. 30. 18:55
 10/12 A kérdező kommentje:

Okt.2-án megszületett 38. hétre 3450g és 54cm-re!

Nagyon édes!

2009. okt. 13. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!