Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is érez ilyet.7 hetesen...

Más is érez ilyet.7 hetesen normális?

Figyelt kérdés
7 hetesen minden evés után úgy érzem "torkig vagyok",olyan mintha nyomná valaki a gyomrom.Nem émelygés de olyan fura érzés,pár napja érzem még.Nem is kivánok sok mindent.Eddig semmi panaszom nem volt,lehet hogy most jönnek az émelygős napok?
2009. szept. 30. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Bizony, lehet. :-) Nekem most, 11 hetesen rémálom az egész: evés előtt az üres gyomor miatt hányinger, evés után a teli gyomor miatt gyomorfájás.
2009. szept. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A hormonok a ludasak. A gyomor izmaira, sőt, az egész emésztőrendszerre is kihat. Annyit egyél mindig, amig pont elég, de akkor egy nap ötször.
2009. szept. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor készüljetek, mert én 26 hetes vagyok, igaz émelygésem nem volt az elején, de kajálás után a mai napig úgy vagyok, ahogy írtad. pedig nem is eszek sokat egyszerre, de mégis, és nem is tudom miért, vagy hogy meddig fog még tartani.
2009. szept. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7 hetes vagyok és bmi mást szívesebben csinálnék, mint ennék. Nincs étvágyam, mar a gyomrom.
2009. szept. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
7 hetesen volt 1,5 hét émelygős időszak, aztán minden megszűnt, aztán azt hittem vége, majd a 11. héttől már a róka koma is napi vendég volt. Pont úgy voltam mint már írták előttem, ha nem éttem égett a gyomrom, még rosszabb volt, ha ettem bármi keveset, attól pedig olyan volt, mint ha egy full vasárnapi menüt ettem volna végig:) Sajnos ez az érzés még most is tart, de a héten éppen kevésbé! Minden jót neked!
2009. szept. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm a válaszokat,most már akkor tudom hogy a baba miatt lehet legalább:-)Miatta meg ugye mindent kibirunk:-)

Jó egészséget kivánok minden babátvárónak!

2009. szept. 30. 13:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!