Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szex terhesség alatt?

Szex terhesség alatt?

Figyelt kérdés
nem tudom ti hogy vagytok vele,de nekem semmi kedvem és igényem nincs a sexre,pedig azt olvastam ilyenkor a legmagasabb a tesztoszterin szint.a 20.hétben vagyok.Az első trimeszterbe nagyon jó volt,de azóta minden a viszályára fordult.Szegény páromat sajnálom csak,és nem tudom mit tehetnék,mert sajnos nem is jó már a sex.csak én vagyok ezzel így?!
2009. szept. 30. 11:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Én örülnék neki,ha lehetne,de sajnos az első időtől kezdve el vagyunk tiltva.Én kényeztetem a párom,ami meg engem illet,majd bepótoljuk.30 hetes kismama
2009. szept. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk szerencsére nem volt akkora probléma, talán az hogy egy kicsit rittkultak az együttlétek, a kezdeti esti hányingerek idején. Persze volt hogy én sem kivántam de ez rittkábban fordult elő. Szerintem jobb ha nem jön ki az ember a ritmusból és gyakorolja a szexet a terhesség alatt, mert szülés után nehezebb lesz az "újrakezdés". Mi 2,5 hónapot hagytunk ki a szülés előtt és után és már az is furcsa volt.
2009. szept. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Én egész terheségem alatt úgyanúgy kívántam! A párom viszont annyira nem, mert félt, hogy ártunk a babónak!
2009. szept. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Szex, nem pedig sex! Borzasztó rossz látni a vegyes helyesírással leírt szavakat, mint pl solárium... (Bocs.):-)


Ez a terhességi hormonok hatása, ne szégyelld magad miatta. Viszont a kapcsolatotokban ketten vagytok: te és a párod. Mindkettőtöknek jó kell, hogy legyen! Biztos lesz, aki nem ért velem egyet, de ha az orvos nem tiltott el tőle, akkor "tartozol" neki annyival, hogy a teljes megvonás helyett időnként erőt veszel magadon, és megpróbálsz kedvet csiholni magadban a szex iránt. Nem a haverja vagy, hanem a párja/felesége. Ez is része a kapcsolatotoknak, nem szabad hanyagolni, sorvadni hagyni! Annak mindketten kárát látjátok majd. Ezekbívül a szex nem pusztán közösülésből áll: jólesik egymást szeretgetni, becézgetni, simogatni, odabújni egymáshoz, jó nagyokat csókolózni, mint a kapcsolat kezdetén egykor. Ezek is életben tartják a testi intimitást. behatolás "helyett" meg létezik orál, kézzel kielégítés, mell között elélvezés, meg még amit csak ki tudtok találni. A lényeg, hogy ilyenkor is fordítrsatok időt és energiát egymás testi szeretgetésére, kielégítésére is. Ráadásul a párod férfi: még inkább szüksége van arra, hogy a testeddel is megmutasd neki, mennyire szereted és vágysz a közelségére. Ez neki sokkal többet mond, mint a szavak. A férfi ezen a nyelven ért - és beszél. :-)

2009. szept. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

Mindenki máshogy van ezzel terhesség alatt, de emiatt ne érezd magad rosszul! A párodat meg nem kell annyira sajnálni, egy kis szex szünettől semmi baja nem lesz, a szexhez elég 1 ember is, bár 2en tényleg mókásabb:) viccet félretéve, semmi olyat nem kell csinálnod amihez nincsen kedved, a párod pedig biztosan meg fogja érteni, hiszen a nehézségeket is ketten kell hogy viseljétek, nem csak a jó dolgokat kell ketten élvezni. Amúgy meg lehet hogy 2 hét múlva visszatér a kedved, de ne agyalj ezen, a terhességet fizikailag neked kell viselned, épp elég megpróbáltatással és izgalommal jár! Ezen ne idegesítsd magad, az biztosan nem segít abban hogy kedved legyen a szexhez. Minden úgy lesz, ahogyan lennie kell, nem kell "erőt" venni magadon és kényszerből csinálni valamit! Lazíts, ne agyalj ezen, esetleg kukkants bele egy-egy lájtosabb szexvideóba, hátha megmozdul az "agyadban" valami:)

32 hetes 22 hós

2009. szept. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
mi is el vagyunk tiltva. Én kényeztetem a páromat, de bevallom töredelmesen, néha azért élek az önkielégítés tudományával. Különben én sem kívánom.
2009. szept. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

11:33-as: én bizony örömmel "veszek erőt" magamon, hogy örömet szerezhessek a férjemnek, pedig egész napos hányingerrel küszködöm. De szeretem őt, jobban, mint magamat, és amikor épp jobban vagyok, akkor boldogan kezdeményezek. Még így is jóval kevesebb szex jut neki, mint a terhességem előtt. De a házasságunknak a szex is alapvető része, és nem hagyom, hogy egy "nincs kedvem hozzá"-hangulat elvegye ezt a részt belőle.


Lehet lepontozni nullára, nem érdekel.

2009. szept. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
12:07 a probléma nem azzal van,hogy nem teszek meg semmit az a párom érdekében,hanem az hogy ez nem olyan "nincsen kedvem hozzá",mielött az jönne le hogy kényességből nem akarom,mert a mostani párommal volt eddig a legjobb,és én szeretném a legjobban hogy megint olyan legyen mint azelött.De ha egyszerűen nem kívánom nem tehetek róla.Nem biztos hogy bennem van a hiba,bár olyan sok minden történik velem a terhességem alatt hogy néha már azt hiszem hogy én nem csinálok jól valamit.Sok a negatív élményem,bármennyire is próbálok felülkerekedni rajta.A többieknek köszönöm szépena bíztatást,próbálok nem görcsölni rajta.mert néha már tényleg ez tényleg így van,és remélem minden helyre áll!
2009. szept. 30. 12:57
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálam a terhesség elejétől hullám völgyek és hegyek vannak. Hol majd megőrülök egy kis szexért, hol meg kerülöm még a gondolatát is. Szerintem a hormonok játszanak velünk. A babát nem féltem, ő jó helyen van odabennt. A férjem megértő ilyen téren, bár néha kezdeményez olyankor is, amikor nincs hozzá lelki erőm. Ha elkezd simogatni és cirógatni kedvesen, szóval jó hosszú az előjáték, akkor néha megjön hozzá a kedvem. Máskor meg ámulatba esem magamtól, hogy hol rejtőzött eddig az a vadmacsek, akivé néha válok (a férjem legnagyobb örömére).

Szerintem ne izgulj, csak türelmesnek kell lenni.

2009. szept. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
A szex pont arról szól hogy együtt-egymás kedvéért csináljuk, ha akármelyikünknek nincs kedve hozzá, akkor nem szabad erőltetni, mártírkodni meg pláne nem. Na, az mérgezné meg a kapcsolatot, nem pedig néhány szex nélkül eltöltött hónap. Persze hogy az is hozzátartpzik a házassághoz, de a gyermekvállalás, a terhesség, az azzal járó "problémák" is hozzátartoznak és azt gondolom hogy kicsit előrébb helyezkednek el a fontossági sorrendben mint a kedv nélküli orális szex, csak hogy szegény férjünk nehogy már hiányt szenvedjen bármiben is?! És mi hány dologban szenvedünk hiányt terhességünk és anyaságunk "miatt"?! Nem kell ezt úgy túlmisztifikálni,megvan az urunk kicsit kevesebb szexel is, majd bepótoljuk amikor mindkettőnknek jó lesz!
2009. szept. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!