Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fog még valaki februárban...

Fog még valaki februárban Pécsett szülni? Ha igen, írjatok.

Figyelt kérdés
És arra lennék még kíváncsi hogy fogadtatok-e dokit,és kit.Meg ha tudtok kismamaboltot akkor légyszi írjátok meg merre ven,mert a Rákóczin már nem találtam ami volt.
2009. szept. 29. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:

szia, en nem februarban szulok, hanem hamarosan, de azert gondoltam irok, en sokmindent, foleg a butorokat es a babaholmit az arkad melletti bababoltban es a felette levo bababutorboltban szereztem be (ha a rakozci kijaratanal van, akkor balra van egy kismamabolt, onnan van bejarat a jatekbolthoz, es a bababolt az elson van, a butor pedig a masodikon), vagy van meg a brendon is, a nagy spar mellett a temeto elott, ott is vannak babacucok, en mindent be tudtam szerezni errol a 3 helyrol, de a tesco-ban is vannak edes kis babaholmik


nekem nem lesz fogadott dokim, viszont lesz fogadott szulesznom, aki egesz vegig ott lesz velem

2009. szept. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,azt hittem hogy a Regio-nál csak bababolt van.És fizetni kell mindjárt a szülésznek/szülésznőnek vagy ez hogy megy?És ha a nődokim szülész akkor fekérhetem hogy ő vezesse a szülést?És általában mennyit kell nekik fizetni szüléskor?
2009. szept. 30. 11:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!