Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruációs görcs és étvágyta...

Menstruációs görcs és étvágytalanság minek a jele?

Figyelt kérdés
Olyan görcseim vannak, mint terhesség előtt amikor menstruáció előtt voltam, ami elég erős ! Nem nagyon akar enyhülni, hiába pihenek, vagy fekszem! Igaz nemrég , csak délelőtt óta érzem olyan furán magam! Hasmenésem az nincs, de az érzés igen! Sokat iszom, ill. járok pisilni, de gondolom a kettő együtt jár! A görcs inkább akkor múlik, ha mozgom egy kicsit, de utána le kell pihennem, mert egyre erősödik a fájdalom! A babócám se mozog most annyit, sőt nem nagyon, pedig mindig nagyon aktív és ez még enyha kifejezés! Mit tegyek? Más is járt már hasonló helyzetben? Kérlek nyugtassatok meg, hogy ez még nem a szülés jele!!! Egyébként a 33. hétbe lépek szerdán! És én is koraszülőtt lettem volna, csak sikerült még bennttartani pár hétig! Előre isköszönöm a válaszokat!!!
2008. jún. 16. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezek a jóslófájások lesznek. teljesen rendben vanm, hogy jelentkeznek. Figyeld őket, ha nem erősödnek és sűrűsödnek akkor semmi gond, elmúlnak majd. Ilyenkor ülj be egy kád vízbe, azonnal elmúlnak! Ha azonben nem akkor menj orvoshoz, nehogy meginduljon a picid kifelé!

Én is 33 hetesen éreztem először a jóslókat és én is nagyon megijedtem tőlük. 37hetesen született a kisfiam, érett egészséges újszülöttként

2008. jún. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia

35.hétben vagyok, egy hete mensis görcsökkel, borzasztó derékfájással/ ez fájdalmasabb egyenlőre mint a görcsölés/a babóm nekem nem akar leállni egy percre se:D

tegnap óta nincsvalami nagy étvágyam/ ezt az időjárásnak is belehet tudni/.josló fájásaink vannak bizony.

sok pihi, még neked is, nekem is / ill.babáinknak elkellenne 2-3hét bennt lét.

kitartás

boldog babavárást

2008. jún. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ja.

35hetes kismama vagyok ismét!

a pisilésről annyit, ha jön az érzés azonnal menni kell, különben biztos bepisilnék!és nagyon sűrűn van!

2008. jún. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy nem akar a görcs múlni, már vagy fél órája tart, ill. lassan egy órája, talán csak egy kicsit enyhült!
2008. jún. 16. 15:24
 5/6 anonim ***** válasza:

ismét én / 35hetes kismama/

nekem a görcsök általában olyan félóra-óráig tartanak, aztán elmúlik.ez van naponta kb.3x-4x.

ha nagyon erősnek éreznéd, ha úgy érzed ez nem normális, hívd fel azért az orvosod!

2008. jún. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Miért nem hívod fel a dokidat? Ha itt valaki azt mondja, nem ez nem a szülés jele akkor nyugodt leszel? Ugye, hogy nem? Én a helyedben bemennék a dokihoz, vagy a kórházba, mert ha beindul a szülés akkor még vissza lehet tartani. Az, hogy te koraszülött lettél volna nem nagyon van összefüggésben a babáddal.

A jóslófájás mozgás hatására, illetve egy meleg zuhany hatására elmúlik.

Én biztos nem kockáztatnék, mint ahogy nem is tettem, a 30. héten jártam így, bementem, és kiderült elkezdett nyílni a méhszáj. Nekem az előző babám korábban jött, igaz nem sokkal, csak 1 hónappal, de bőven elég volt izgulni miatta. Szóval nem ijesztgetni akarlak, de a helyedben én mennék, nem itt várnám a tanácsot.

2008. jún. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!