Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes vagyok. Ha most...

18 hetes vagyok. Ha most megyek 4D-s uh-ra, mire számíthatok?

Figyelt kérdés
2008. jún. 16. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Már egész jól fog látszódni a babád, bár még ugyebár nincs kikerekedve, de már mindene jól kivehető és ha még nem tudod, hogy fiú lesz-e vagy lány akkor nagy valószínűséggel már ezt is meg fogják tudni mondani.
2008. jún. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
En is most voltam 17 hetesen es 4 naposan.Nekem teljesen atneztek a babat,meg az ujjait is megszamoltuk, kaptam egy kis filmecsket is rola..Ez volt az elso hasi ultrahangom,eddig mind huvelyi volt. Jol latni mar minden reszet, tatogott is amikor epp belestunk hozza,meg imadkozott,ossze volt kulcsolva a keze :-))
2008. jún. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A masodik valaszolo vagyok, nekem sajnos nem lattak a nemet mert annyit mozgott,pedig pont azert is mentem hogy hatha megtudom..majd kovetkezokor..
2008. jún. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 hetesen mentem el 4D-re, tök jól látszódott a kisbaba :) hogy fiú vagy lány, rendesen eldugta... de nem is az a lényeg, hanem egészséges, 9 centi teljes nagyságban :D szépen látszott a gerince, a kezei, lábai, feje. Ha megteheted anyagilag, érdemes többször elmenni 4D-re szerintem!! Minden jót.
2008. jún. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Ha "csak" arra vagy kíváncsi, hogy megvan-e mindene, akkor elmehetsz most is, de ha vársz még a 25 hétig kb, akkor már igazi kis husikát fogsz látni, nem pedig egy kis "csontvázat". Ha ő is akarja a nemét már most is megtudják mondani, de vannak nagyon szégyenlős babák is. Mi a 27 héten voltunk, és igazi élmény volt. Mindent láttunk.

Üdv, 36 hetes kismama

2008. jún. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Egyetértek az előttem szólókkal! esetleg nézd meg ezt a leírást: www.csodabent.hu/mikorerdemes

és a galériát: www.csodabent.hu/galeria

2009. nov. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) Azóta a fiam 1 éves :)
2009. nov. 17. 20:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!