Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szolis kismamák milyen időközö...

Szolis kismamák milyen időközönként jártok barnulni és hány percre? Negativ válaszokat nem kérek!

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 12:50
 1/9 anonim válasza:
45%
Tudtommal a szolit nem ajánlják terhesség alatt.Süt a nap,ki kell menni a levegőre,nem tél van.
2013. máj. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Minden nap kint vagyok a kertben,illetve nap allergiám van,köszönöma választ.
2013. máj. 1. 12:54
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem sem kéne terhesség alatt szolizni.Baromira nem ajánlott.De te tudod.
2013. máj. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Szintén off: Nem a baba miatt nem ajánlott az a pár perc, hanem mert könnyen májfoltos lehetsz ill. nagyobb a melanoma veszélye, mint nem állapotosan.
2013. máj. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy nem kértél negatív válaszokat:) Én is napallergiás vagyok, szóval tudom, hogy milyen kellemetlen tud lenni. Bár nekem rövid idős napon tartózkodás után kevésbé jön ki, akkor a legrosszabb, amikor pl. egész nap strandon vagyok stb., dehát most ugye nem járok strandra. Nekem arcszolim van itthon, azt kb. 2-3-szor használtam a terhességem alatt.
2013. máj. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Heti 6-8 perc volt, nem szeretek nagyon csokira süli, ennyi bőven elég volt, főleg, hogy nyáron voltam terhes, kinn is meleg volt, a szoliban sem fáztam :) Jelentem a gyerek egészséges, mint a makk.
2013. máj. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kéthetente jártam 12 percre 0,3 eu csöves szoliba. Arra kell csak figyelni hogy könnyebben ég le az ember, meg érdemes sok vizet inni előtte és utána is, hogy ne legyen rosszul az ember. Ez is olyan mint minden más, ha mértékkel és tudatosan csinálja az amber nem lesz tőle semmi baj. A D vitamint, és a közérzet javító hatást se feledjük :).
2013. máj. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a kérdésemre jövő válaszokat :))
2013. máj. 2. 09:47
 9/9 anonim ***** válasza:
5%

Heti 5x 12percre.....


Pf... szolárium... mert az a legfontosabb h jól nézzél ki. Gratulálok. Ha megszületik is előbb sminkelsz, majd azután még be hozzá ha sír?

2013. máj. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!