Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy most nem...

Lehetséges, hogy most nem annyira aktív mint elején?

Figyelt kérdés
11. héttől érzem a magzatmozgásokat...12. héten nagyon kis aktív volt,most meg egy egy mocorgást érzek, egy kezemen meg tudom számolni egy nap hányszor,elején sokkal gyakrabb volt,frász jön rám,hogy valami baj van,mert hányinger is kezd elmúlni.Ma reggel csomót piszkáltam mire valamit jelzett.Nem tudom befolyásoló e a placenta tapadás helye:mellső fali.

2013. ápr. 30. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Hányadik baba?
2013. ápr. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha mész a tanácsadóba mindenképp jelezd a védőnőnek az aggodalmadat, az orvosnak is. Főleg azért, hogy megnyugodj, hogy nincs semmi baj. Vannak aktívabb és lustább babucik is. Egy terhesség sem egyforma. Így az elején pedig vannak mocorgások, amiket észre sem veszel..
2013. ápr. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 12. héten még annyira pici, hogy nem is érezheted minden mozgását, biztos, hogy ő mozog, csak te nem érzed. Pláne, hogy mellső fali. Én második babánál ilyen korán nagyon-nagyon ritkény éreztem, és csak bőven a 20. hét után kezdtem el erősebben érezni. A 23. héten volt több nap is, mikor nem éreztem egyálatlán, rohantam az uh-ra és világosan látszott, hogy ő mozog, én meg nem érzem. Nekem is mellső fali most. Úgyhogy emiatt ne izgulj. Ha gondolod, menj el dokihoz, de sztem korai még emiatt izgulni. Nem tudom, hanyadik héttől lehet használni a szívhangfigyelőt, esetleg, vehetsz egy olyat, 10 ezer körül van és mindig előveheted, ha nem érzed. Én fogok is venni szerintem, ha esetleg megint belustulna a baba és nem érezném, akkor nem kell berohangálni ultrahangra.
2013. ápr. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Második baba,tuti hogy ő az,most járunk 14. héten.Akkor lehetséges,hogy 12. héten máshol,közelebb volt hasfalhoz azért éreztem többször?Ma pl még csak kétszer bökött.
2013. ápr. 30. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!