Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baba vagy ciszta okozza?

Móni1989 kérdése:

Baba vagy ciszta okozza?

Figyelt kérdés
7napja késik.Március23.-án volt az utolsó.6napig tartott de nem olyan erős volt mint szokott.7nap semmi nem volt már utána 8naptól kezdve barnás folyásom volt.Nem akart elmúlni ezért 5.-én voltam nődokinál.Petefészek cisztát talált.(Egyébként 4.-étől 8.-áig piros vérzésem volt de nem kellett hozzá tampon csak tangához való tisztasági betét 1mm vastagságú napi 2-3db.Utána megint barnás folyás.)Irt fel fortedolt 10 napig szedtem utána visszamentem és addigra kisebb lett.Azt mondta várjuk meg,hog megjöjjön, 18.-án kellett volna megjönni-e de nem jött.12.-e óta egyébként semmijen folyásom nincs.A menszeszem mindig pontosan 27 naponta jön meg.Tehát ha március 23-án volt meg rá 27 nap az április 18.Arra gondoltam,hogy lehet,hogy ami 4.étől 8.-áig volt piros vér az is menszesz volt és ha onnan számolom a 27 napot akkor meg még nem késig,mert akkor 30.-án kell megjönni-e.Csak nekem még olyan nem volt,hogy peteérés helyett vérezzek.Egyébként már 8.hónapja próbálkozunk de nem erőltetjük ha sikerül annak örülünk ha nem akkor majd egyszer hátha.Aki tud tanácsot adni vag véleményt irni kérem irjon.

2013. ápr. 25. 15:56
 1/2 A kérdező kommentje:
ja és a testhőm 36,9-37 körüli.Az alap testhőm 36,5 ez a mensi elmúltától a peteérés utáni egy két napig ennyi utána addig amig nem jön meg 36,7-36,9 között szokott lenni.Ha késik és igy 37 fok akkor lehet terhesség is akár.De ha meg 4.-étől számolom akkor meg ez nagyábból szokványos hőmérséklet.Ti mit gondoltok?
2013. ápr. 25. 16:09
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ciszta, de tesztelj és kiderül.
2013. ápr. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!