Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem akkora "nagy szám"...

Miért nem akkora "nagy szám" a családban a harmadik baba? Neki már nem kell annyira örülni? Én ezt tapasztalom, már senki nem ujjong úgy mint az elsőnél, a másodiknál kevésbé most már semmi szinte!

Figyelt kérdés
Más is tapasztalja ezt? A rosszindulatú megjegyzésekről nem is szólva úton útfélen :( (nem a családtól )
2013. ápr. 25. 12:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt! Nekem most született a 2. babám, és alig jöttek megnézni...
2013. ápr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
most várjuk a másodikat elsö már 6 éves, erre mindenki csak azt kérdezi ....már megint terhes vagy?....mintha minden évbe szülnék :-)
2013. ápr. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Én is a másodikat várom most és mindenki nagyon nagyon örül neki, úgyanúgy mint az elsőnél. S a tapasztalataim alapján, legalábbis akiket én ismerek, ott a harmadik babának is mindig örültek, hát úgy látszik nincs mindenhol így, pedig csak mert ő már a harmadik akkor is csodálatos dolog.
2013. ápr. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát nálunk olyan semleges :( nekem kicsit rosszul esik :(
2013. ápr. 25. 12:28
 5/11 anonim ***** válasza:
Második gyerek vagyok. A tapasztalatom, h a legrosszabb, h ezt végig éreztetni fogják.... Te próbálj meg nem különbséget tenni és ugyanúgy örülni, ha a második sulit kezd/ ballag stb... mert sokan már nem foglalkoznak vele, nem újdonság, az első már egyszer megcsinálta...
2013. ápr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 szsuzs ***** válasza:
én is ezt tapasztalom...a 3-aít várom. DE: szerintem ha kint lesz, szeretgetni fogják. Mi pedid: a férjem én és a gyerekek nagyon várjuk:)
2013. ápr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

Es ez teged miert zavar?


Nekem mar az elsonek sem orulnek, aki most jon. Csak az apja csaladja orul meg a szuleim.


A tobbiek le se sz.rjak, mintha azt mondtam volna. Napos ma az ido.


Es ki a faxot erdekel? Ugysem allunk meg 2-ig. :)


Erosodj, kedves kerdezo.

2013. ápr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Csak az első nagy szám. A második, többedik baba már olyan "ezt már láttuk, lapozzunk" érzés. A miért-re csak a saját tapasztalatomat tudom megosztani: ismerős csaj terhes, de szinte semmit se lehetett mondani neki, mert mindenen kiakadt; a fiú/lány kérdésen, az egyben vagy még kérdésen, a kívánós vagy-e témán, mert oooolyan idegesítő. Így hát egy idő után a család/barátok nem is kérdezősködtek (ezen is kiakadt) Azután megszületett és közölte a családdal, hogy ő bizony senkit se akar fogadni a kórházban és otthon sem 6 hétig. Nem engedte senkinek megfogni a babát, a férjének is fertőtlenítő kendőcskét kellett a vállára teríteni, mielőtt felvette. Én ebben semmi kivetnivalót nem találtam, ő, dolga, h akarja csinálni. Ő fakadt ki később, h hónapok óta senki se nyitja rá az ajtót, a telefont sem emelik fel. A második terhességét és a babát már konkrétan le se sz...ta senki.
2013. ápr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Első baba fürdő vízét megnézed a könyököddel és hőmérővel, másodiknál már csak a könyököddel, harmadiknál meg csak kikapod a vízből, hogy hú de forró a víz.
2013. ápr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én cumival ismerem ezt:D Első gyerek cumiját, ha leesik, lefertőtleníted, a másodikét már csak egy kis vízzel leöblíted, a harmadikét már csak letörlöd a pólódban és visszanyomod a szájába:D Vagy csak lenyalod:) Vagy a kutyával nyalatod le:)
2013. ápr. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!