Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden rendben van a babával...

Minden rendben van a babával ilyenkor, vagy csak én vagyok aggodos? és mi ez a gőrcs, meg szurkálás?

Figyelt kérdés
14. hétben vagyok.tegnap miután egyűtt voltunk a párommal a hanyatt fekűdtem éreztem mintha egy kislabda nyomná ki a hasam belűlről ésfeszit ki?ez az orgazmustol van?minden rendben van amikor ezt érzem?más is érezte ezt?a másik kérdésem hogy ma reggel mikőzben álltam enyhén begőrcsőlt a hasam és elkezdett nagyon erősen szurkálni.le űltem és elmult.ez mi lehet?nő a méhem?nincs semmi panaszom.szedem a magne b6-ot.
2008. jún. 15. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia ilyenkor a méhszalagok nyúlnak meg nem kell megijedni.Viszont ha az orgazmustól esetlegessen görcseid vannak ritkábban csináld hidd el a párod is meg fogja érteni,ez neki is fontos.Az orgazmus olyan dolgokat is előidézhet amitől esetleg megnyillik a méhszáj.Nyugodtan kérdezd meg erről az orvosod ő majd tud tanácsot adni.Jó babavárást üdv 30 hetes kismami
2008. jún. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Néha én is érzek olyat, mintha belülről egy ököllel nyomnák ki a pocakomat.

Beszéltem erről a dokimmal. Ő 2 dologgal tudta magyarázni. Vagy levegő, vagy a babóca feszül neki.

Azt mondta, hogy felesleges aggódni.

A görcs valószínüleg a méhed növekedésétől lehetett. Ne aggódj, de ha mégy feltétlenül említsd meg az orvosodnak.

Üdv:20 hetes kismami

2008. jún. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!