Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes Uh képek, megnéznétek...

13 hetes Uh képek, megnéznétek, akinek ennyi idősen megnézték a nemét így nézett ki a kislány?

Figyelt kérdés

3 képet is kaptunk egy 4 d-s azon lent ugye a lába között van "nagy semmi" a sima uh képeken pedig egyiken alulról látható , a másikon pedig valami olyasmit mondott a vizsgáló hölgy hogy az a kis kiálló pöcök egyenesen áll tehát párhuzamos a gerinccel vagy hogy és az is lányt jelent. De akkor miért áll úgy ki, az nem lehet fütyi ?

[link]


[link]


[link]



2013. ápr. 23. 09:00
1 2
 11/17 petera6 ***** válasza:
100%

12. héten a sima 2D uh-n látszik jobban. Nekünk eléggé hasonló volt, és tuti kislányt mondtak, amit a 16. héten meg is erősített egy másik géppel, másik helyen, másik nő :) Ha, engem kérdezel, szerintem lány babád van :)


Ha tudsz angolul vagy csak simán is írd be google-ba, hogy "12 week girl nub" és nyomj a képekre. Láthatod, hogy a gerincvonallal párhuzamos két csík, lányt mutat úgy 99%-ban. :)

2013. ápr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Egyébként kislány vagy kisfiút szeretnétek?
2013. ápr. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnézem. Teljesen mindegy igazából csak mondjuk jó lenne tudni mégis mikkel készüljünk most bevásárolunk mindent rózsaszínben és kiderül h fiú az elég ciki. Egyébként fiút éreztem eddig dehát ez semmit se jelent igazából.
2013. ápr. 23. 09:59
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem 13 hetesen ilyen kép készült a kisfiamról, akkor az orvos 100%-ra mondta, hogy kisfiú, és azóta is, benézett többször is a lába közé és teljesen egyértelmű az volt a válasz!


[link]

2013. ápr. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Igen ugye ez felfelé áll:) ez egyértelmű :) elolvastam közben az angol oldalakat is, igen ott is azt írják hogy ha párhuzamos az a "bütyök" a gerinccel akkor lány ha meg szöget zár be akkor fiú.
2013. ápr. 23. 13:15
 16/17 petera6 ***** válasza:
Bizony ám :) Én is nehezen hittem/hiszem, hogy akkor most tényleg jól mondták. Mert minden jó pofa azt mondja, hogy nem lehet tudni, és ennek-annak is elrontották. De akkor nekünk most lányaink lesznek és kész! :)
2013. ápr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nalam is latszott a nub : [link]

Es kislany is..:) A 21.uh-on megerositettek!:) Szerintem neked is kislany!Gratulalok! 23 khm

2013. ápr. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!