Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes Uh képek, megnéznétek...

13 hetes Uh képek, megnéznétek, akinek ennyi idősen megnézték a nemét így nézett ki a kislány?

Figyelt kérdés

3 képet is kaptunk egy 4 d-s azon lent ugye a lába között van "nagy semmi" a sima uh képeken pedig egyiken alulról látható , a másikon pedig valami olyasmit mondott a vizsgáló hölgy hogy az a kis kiálló pöcök egyenesen áll tehát párhuzamos a gerinccel vagy hogy és az is lányt jelent. De akkor miért áll úgy ki, az nem lehet fütyi ?

[link]


[link]


[link]



2013. ápr. 23. 09:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekünk 12 hetesen látott a doki hasonlót és azt mondta, hogy nem tudja még megmondani, de fiúgyanús.És fiú is lett:)Az összes többi uh-n már tutira ondták hogy kisfiú.39 hetes kismama
2013. ápr. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Furi mert tutira kislányt mondtak. Meg az első két képen nincs ott semmi a lába között tényleg..
2013. ápr. 23. 09:15
 3/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Nézd ne éld bele magad mert a 12 hetes uh az még nagyon korai még a legjobb orvos sem mer 100%os véleményt mondani csak tippelget.Majd a 18.hét körül biztosabbat tudnak mondani.Én totál azt hittem hogy nekem tuti lányom lesz és elég korán mondták, hogy kisfiú, aminek persze ugyanúgy örülök!Úgyhogy 50-50%,majd pár hét múlva tudni fogod.De ha tudod esetleg a fogantatás napját és hogy mikor volt peteérésed, onnan is lehet tippelgetni.Boldog babavárást!
2013. ápr. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem nem fogom megtudni sajnos, többször nem megyünk 4 dre az sztkban pedig még soha nem mondtak egyik gyerekemre se semmit meg, úgyhogy ha rajtuk múlik, végig nem tudom meg.
2013. ápr. 23. 09:19
 5/17 anonim ***** válasza:
Ez elég fura.Nálunk nagyon normálisak, mondjuk fogadott dokim is van bár ő nem ultrahangozik,de a többi orvos is megmondta szó nélkül a 18,32 és 36 hetesen is hogy kisfiú,pedig nem is mondtam hogy mondják meg.Egyébként 4d-re nem a legjobb időpontban mentetek.Kicsit korai volt.Mi 24 hetesen voltunk.Azt mondják 24 és 28 hét között a legideálisabb menni.
2013. ápr. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem 14 hetes mondták meg,h kislány:-)Az is lett.Ezen a képen én mintha látnék valamit a lábaközt,de ugye nem vagyok hozzáértő,a hölgy azért szerintem elég profi.Elég valószínű akkor ,h kislány ,de beleélni nem szabad magunkat ,mert mindig lehetnek meglepetések.Te vagy a tegnapi kleopátrás kérdező?Nagyon édes a picur:-)Az Sztk ban pedig kérdez rá,h milyen nemű,maguktól nem mindig mondják
2013. ápr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Aha hát itt hiába kérdezek a válasz mindig az hogy nem látszik meg nem azért vagyunk itt hogy ezt megmondjuk stb. ilyen "kedvesek". Azért fura mert akkor miért nem mondta azt a vizsgáló nőci hogy nem biztos meg nem látja jól stb...
2013. ápr. 23. 09:28
 8/17 anonim ***** válasza:
Szia nekem ugyan volt fogadott dokim, de ő csak a vizsgálatok eredményét nézte, hát nem tudom, én mindig sztk rendelésre mentem amikor küldött a dokim, és ott kérdezték a 30.héten hogy érdekel e hogy milyen nemű mondtam neki hogy én már tudom hogy kisfiu és akkor jött a hidegzuhany mondta a nő hogy nem fiu hanem kislány, most lesz majd 2 éves a lányom, és egész a 30.hétig azt mondták hogy fiu. Szerintem szolj nekik hogy te tudni akarod és akkor meg fogják mondani, ne foglalkozz vele hogy húzzák a szájukat.
2013. ápr. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem alulról nézték csak meg a kislányomat, de az a kép úgy nézett ki mint itt a tied (ahol alulról nézik)
2013. ápr. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem az első babánk ő, úgyhogy jó párszor jártam már sztk rendelésen nem a szájhúzás a gond (ha csak az lenne, nem tartana vissza a kérdezősködéstől), hanem NEM nézik meg na. Persze meg fogom próbálni de már tudom a válaszukat előre.
2013. ápr. 23. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!