Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik beadatjátok a H1N1...

Kismamik beadatjátok a H1N1 elleni oltást?

Figyelt kérdés
mi van ha tünet nélkül kapjuk el mint ez a szegény fiatalember aki belehalt? nagyon ilyesztö!!! nem gondoljátok?
2009. szept. 25. 19:01
1 2
 11/12 anonim válasza:
Feleségemről két napja derült ki, hogy áldott állapotban van, aminek persze nagyon örülünk, de én egyre nyugtalanabb vagyok a H1N1 miatt. Senki nem tud egyértelmű választ adni, ma reggel a Kossuth rádióban az országos tisztifőorvos is gyakorlatilag beismerte, hogy fingjuk sincsen, hogy a várandós kismamáknak jó-e, vagy sem, ha beoltatják magukat, mindenki döntse el maga. Kösz szépen, laikusként olyan k*rva könnyű ezt eldönteni, pláne, hogy homlokegyenest ellenkező vélemények zuhatagában állunk. Nehezíti a helyzetet, hogy feleségem pedagógus. Azt ajánlják sok helyütt, hogy várandós anyák ne menjenek tömegbe, de 9 hónapra most mégsem mehet táppénzre! A héten megy nőgyógyászhoz, remélem ő majd mond valami értelmeset. :(
2009. okt. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

szegénykém együttérzek veletek...

én már a 35. hétben vagyok, ezért esetleg nekem könnyebb úgy döntenem, hogy nem adatom be.

bár én meg már a picit féltem elöre!

hát sok egészséget kivánok nektek, és boldog babavárást!

2009. okt. 6. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!