Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik beadatjátok a H1N1...

Kismamik beadatjátok a H1N1 elleni oltást?

Figyelt kérdés
mi van ha tünet nélkül kapjuk el mint ez a szegény fiatalember aki belehalt? nagyon ilyesztö!!! nem gondoljátok?
2009. szept. 25. 19:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos a kismamáknak nem lehet beadni! nézz utána wwww.hirek.hu-n
2009. szept. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Az az ijesztő hogy elhisszük! Én jobban félek ettől a szir-szar sebtében összedobott, nem tesztet oltóanyagtól mint az influenzától. Profitszerzésről szól sajna az egész, németországban, belgiumban (itt vannak barátaim) szó sem esik a betegségről, nincs oltóanyag. Nekem személy szerint gyanús, és ha még a jövő héten (akkor kezdik árusítani) meglesz a 3. magyar áldozat, akkor biztos leszek benne hogy szemét csalás, népbutítás az egész... Személyes vélemény.
2009. szept. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Egyet értek az előttem szólóval.

Az injekció lehet, hogy többet árt mint használ.

2009. szept. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Én féltem a babámat nagyon tőle, de pont most volt a híradóban, h kismamáknak ajánlott.Nem fogom beoltatni magam, ismeretlenek a hosszútávú hatások és a második válaszolóval értek egyet...De nem vagyok biztos benne, hogy jól döntök e. Inkább már most fertőtlenítem a kezem mindig és ha időszerű lesz szájmaszkot veszek.
2009. szept. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Első válaszoló! Már 2 hete szajkózza a tv, meg újságok, hogy a várandósok az első körben lesznek oltva ingyen.
2009. szept. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez felesleges pánikkeltés, én nem adatom be magamnak, amíg nem volt rendesen kipróbálva, jobban tartok attól, hogy a babámban kárt tehet. Én pont terhesen Mexikóban voltam, amikor a járvány miatt elkezdtek rettegni mindenfelé és nem lett bajom, pedig naponta több ezer ember közt voltam.
2009. szept. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem,nem oltatom be magam.lehet hogy tegnap ota azt szajkozza a tv,hogy a kismamák elsők lehetnek,de 3 hete meg azt mondták,nem tudják,hogy kismamáknak és babáiknak hogy hat!

És személyes vélemény:valahogy el kell adni azt a kétmillió oltóanyagot,amiért fizetni kell...meg szerintem ennek már a levegőbe is benne kell lennie,mert én igy gondolom.

2009. szept. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
HA írtok nekem egy privát üzenetet, akkor szívesen küldök infót nektek még a vírusról.
2009. szept. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon 40 db 3-18 év közötti gyereken próbálták ki az oltóanyagot! Ehhez képest 6 hónapos kortól ajánlják!!!

Kismamákon nem teszteltek! Ehhez képest ajánlják!!!


Egy átlagos oltóanyag teszteléséhez hosszú hónapok kellenek. Ezek fél év alatt összedobtak egyet.

Az egészségügy sajnos egy nagy biznisz. Én már csak tudom, benne dolgozom, és 16 hetes km vagyok.

Most több száz milliárdot vonnak ki az egészségügyből, és hát le kellett valamiből gyártani a vakcinákat. Meg el is kell adni valakinek.

Nem kombinálok, de ez a véleményem. A pénzkivonás és a vakcinagyártás összefügg.

Ja, nem leszek kísérleti alany!

2009. szept. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a véleményeiteket!!!
2009. szept. 28. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!