Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetesen abbahagyhatom az...

28 hetesen abbahagyhatom az Elevitet?

Figyelt kérdés
2008. jún. 14. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Szió!Szerintem nyugodtan szedd tovább,jót tesz neked is meg babának is.Szóval én Elvit párti vagyok,igy megnyugszik a lekem,hogy mindent meg teszek babámért,hogy meg kapja a vitaminoka!22hetes kismami
2008. jún. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!Én 32hetes vagyok eddig minden nap szedtem egyet.Most a héten kérdeztem meg a dokimat,hogy abbahagyhatom-e,de ő nem javasolta,azt mondta,hogy inkabb szedjek heti 3 szemet,azt mondta,hogy most már elég annyi.Szerintem te is kérdezd meg a dokit,mert szükség van rá mindkettötöknek,hiába van itt a sok zöldség-gyümölcs szezon,nem biztos,hogy be tudod vinni a napi vitaminszükségletet másképp.És nem árt,csak használ!

Boldog babavárást!

2008. jún. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

kérdezd meg a dokidat. Lehet nem szüséges szedned, de nem árt az biztos. lehet heti egyet mond, vagy valami ilyesmi.

Miért akarod abbahagyni? Anyagi okok miatt, mert ha igen akkor szerintem még belefér egy doboz a nagyszülők is biztos szívesen megveszik.

2008. jún. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is abba akartam hagyni és a dokim mondta hogy jó lenne ha heti 2 szemet még beszednék belőle.

26 hetes kismami.

2008. jún. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Az én dokim azt mondta anno, hogy 20.hét fele abba lehet hagyni a szedését. Azt mondta: "Azt a gyereket meg is kell szülni!"
2008. jún. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tényleg az a legjobb ha a dokiddal beszéled meg, nekem például anno azt mondta, hogy a 16. hétig minden nap utánna meg heti 1 szem.
2008. jún. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 20 hetes vagyok és abbahagytam kéthete mert nagyon elkezdtem hizni tőle és amióta nem szedem azóta egy grammot nem hiztam. Ott van a sok gyümölcs most nyáron , egyed inkább azt! Heti egyet bevehetsz szerintem azért. De inkább a dokidra hagyatkozz, csak ez egy olyan dolog hogy valamelyik doki vitamin párti valamelyik nem. Szerintem ahogy érzed, nem lesz bajod ha abbahagyod és akkorsem ha nem.
2008. jún. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
50%
Hali!Én 24 hetes vagyok és engem is azzal riogatnak,hogy nagy lesz a babám,ha szedem a terhesvitamint!(Gravidát szedek,mert abban van jód és jobb,mint az Elevit.Én is azzal kezdtem.A védőnőm javasolta.)Mellette sok gyümit eszek és tejterméket,de igy vagyok nyugodt,hogy megadok mindent ,ami kell a bébinek!Most ez a fontos és szerintem szedjed,mert ezzel csak jót teszel magadnak és a babónak is.És ne érdekeljenek a kilók,az ugyis lemegy!
2008. jún. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én dokim azt mondta,hogy az elsö 12héten minden nap szedjem, aztán 2, majd 3 naponta.Gravidát szedek..

Üdv:16 hetes pocakos

2008. jún. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az első 12 hétben fontos, utána akár abba is hagyhatod. Főleg, h. tombol a gyümölcs és zöldségszezon.
2008. jún. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!