Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes vagyok, azt már...

26 hetes vagyok, azt már tudom hogy a 35-36. héten befektetnek, (ha csak nem előbb)! Nagyon korai most vásárolni?

Figyelt kérdés
Nyugodtabb lennék ha legalább meg lenne minden és nem mással kellene bevásároltatnom. Csak nem tudom, hogy nagyon korai e?
2008. jún. 14. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Én kb. 10 hetesen vettem meg a pelenkázóasztalt és a kiságyat, mert akkor találtam akciósat, nekem tetszőt. Szerintem nyugodtan elkezdhetsz vásárolgatni, ha van kedved hozzá, segít a ráhangolódásban. Főleg, hogy be kell előbb feküdnöd - a mosásra, vasalásra is kell azért időt hagyni, meg arra, hogy az embernek még ezer apróság az eszébe jusson a ruhatárral, gyerekszobával, apróságokkal kapcsolatban.
2008. jún. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugodtan vásárolj amíg az embert nem "akadályozza" a nagy poci meg a lábfájás és dagadás! Én 25 hetes vagyok és szinte majdnem mindene megvan igaz kaptam innen-onnan de vettem is! Élvezd ki a helyzetet olyan sok szép baba holmi van!
2008. jún. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia, én 27 hetes ikres kismama vagyok és a héten vettem meg elég sok mindent.(kiságy,cumisüvegek,ruhák...) Gondolván arra hogy biztos hogy rövidesen befektetnek majd, meghát már egyre nehezebb lesz mászkálni nekem is. Pl a babakocsi már ki van nézve de még nem vettük meg,azt már a férjem egyedül is eltudja hozni ha megszületnek a bébik.

Szerintem olyan dolgot vegyél meg amit másra nem bíznál. Nem korai. Boldog babavárást! :))

2008. jún. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mért lenne korai,innen is csak repülni fog az idő.Én áldom az eget,hogy megvettünk mindent kb a32hétig ,mert most már olyan a bokám mint egy elefánttél,zsibbad a jobb kezem állandóan, és alig bírok menni már.Megrövidült a méhnyak a 32héten gyógyszert kell szedjek,hogy bennt maradjon még-szerencsére a jöv.héttől elhagyhatom.Na de ezeket én sem kalkuláltam,már nem is bírnék úgy mászkálni mint mikor megvettük a cuccokat neki és nem beszélve arról,hogy jobb aza tudat,hogy el van neki minden készítve és nem apára marad minden..nem is tudná mit kell tenni.A másik ,nem egy barátnőm járt úgy,hogy addig babonáskodott még bekerült szülni és a férje kapkodott,hogy mit vegyen,persze ,hogy nem olyat vett amilyet a lány akart..de akkor már mindegy.Szval,nyugodtan vedd meg,nem beszélve arról,hogy anyagilag is könnyebb ha fokozatosan vásároltok mint ha rögtön mindent egyszerre.36hetes kismama
2008. jún. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm úgy járt, hogy halogatta a vásárlást, mondván, ráér még, aztán veszélyeztetett lett, be kellett feküdnie és végül semmit se tudott megvenni, mindent a férje szerzett be. Én ezt nem akartam kockáztatni, bár teljességgel alkalmas arra a párom, hogy elmenjen vásárolni, ha kell, de szerintem akkora élmény bevásárolni egy kisbabának, hogy nem érdemes kihagyni! Szóval vásárolj nyugodtan, itt az ideje!
2008. jún. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy babonás akkor egyáltalán nem korai, nyugodtan vegyetek meg mindent.
2008. jún. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!