Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes kismami vagyok....

25 hetes kismami vagyok. Tegnap voltam dokinál a folyásomra klion kúpot írt fel. A papíron az áll, hogy este helyezzek fel 1 kúpot. Baj, az ha nem este, hanem reggel helyezem fel a kúpot? A folyás, miatt lehet baja a babámnak?

Figyelt kérdés
Lehetséges az, hogy a babám a jobb oldalamon van? mert csak az az oldalam kemény, és olyan már mintha a bordáimnál lenne, mert ott érzek kitüremkedést. 25hetesen baj,ha nem mindig érzem a baba mocorgását? Vagy ennyire túlaggódó kismama lennék? 1.babát várjuk.
2008. jún. 14. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Helló! Azért kell este elhasználni a kúpot, mert általában ha az ember függőleges helyzetben van, akkor a kúp miután elolvad, kifolyik. Ha este helyezed fel, akkor több esélye van arra, hogy hatásosabb legyen, mert hosszabb időn keresztül marad bent, de reggel mikor felkelsz, ne ijedj meg, mert akkor is kifolyik.
2008. jún. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Hát ha egyszer még nem este hanem reggel raktad fel az még nem olyan nagy gáz de ma már este rakd fel azért mert alvás közben jobban ha kevesebbet járkál az ember :D Lehetséges hogy a jobb oldalon van ahol neki éppen kényelmes az miatt meg hogy nem érzed mindig ne aggódj mert ő azt érzi és dafke nem fog neked mocorogni ha nagyon idegesít hogy nem érzed dőlj hátra a fotelba simizd és beszélj hozzá ha rá figyelsz akkor "jelezni" fog neked lehetséges hogy elér odáig mert ő már "nagy" kb 33-37cm a méhed teteje a köldököd felett van legalább 5cm-vel. A folyás miatt nem lehet baja főleg ha kezeled ne izgulj a tested védi őt mint egy széf. Nem vagy túl aggódós én is ilyen voltam mikor az elsőt vártam sőt most is! Jó baba várást egy 25 hetes kismama.
2008. jún. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok lemaradt egy t betűm a jobban hat ről bocs :)
2008. jún. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat. Nagyon boldog babavárást kívánok nektek!

2008. jún. 14. 14:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!