Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismama, lejebb...

36 hetes kismama, lejebb bovebben?

Figyelt kérdés
ma voltam dokinal es azt mondta hogy a mehszajam mar elegge ki van tagulva,a nagy meglepetestol el is felejtettem meg kerdezni,hogy mennyire,de azt mondta,hogy biztosan nem huzom ki a 40-ik hetig.nospat irt fel,napi kettot,hogy meg kesleltesse a szules beindulasat,kedden megyek vissza kontrolba... eddig minden siman ment,de most megmerte a vernyomasomat a vizsgalat elott 110/70 volt,majd miutan ki vizsgalt ra egy par percre 140/mar nem tudom mennyi...nagyon izgulok,jol jonne par megnyugtato szo...volt mar valaki ilyen helyzetben,mik a tapasztalatok?
2009. szept. 24. 20:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az e legkevesebb, hogy felment a vérnyomásod ettől a hírtől!

Egyébként a 36. héttől már egészséges, érett baba születik, nem koraszülés! Sokan a többedik babánál nem is húzzák tovább.

Minden rendben van! Ne stresszelj! Már jó neki kint is, bent is!

Nem lesz császár ennyitől! Ja, és ha az lesz vmi miatt, Te akkor is ugyanolyan jó anya vagy! Hagyd, hogy megtörténjenek a dolgok amiket nem tudsz befolyásolni, így nem kell feleslegesen kudarcokat megélned!űA legjobbakat!

2009. szept. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!