Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A második terhességnél tényleg...

A második terhességnél tényleg jóval nagyobb a pocak?

Figyelt kérdés
én már most hatalmasnak látom,-26.héten-pedig csak 4kilót kiztam..
2013. ápr. 19. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
állítólag igen, mert az elsőnél már megnyúltak a szalagok, lazább a hasizom, stb. én is a 26. hétben, első babával. ha gondolod, küldj képet és összehasonlítjuk
2013. ápr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én holnap leszek 26 hetes, 3 éve már szültem egyszer. Most sokkal hamarabb kezdett látszani a pocakom, ugyanolyan hízásnál. Pedig most is kislányunk lesz, mint először. Most 26 hetesen pedig sokkal nagyobb a hasam, mint az első lányommal volt 26 hetesen. A férjem oda volt 3 napig, tegnap hazajött, és mondta hogy milyen hatalmas a pocakom,meg hogy milyen sokat nőtt 3 nap alatt, látja hogy nagyobb. Tehát, én azt tapasztaltam, hogy igen, a 2. terhességnél sokkal nagyobb a pocak.
2013. ápr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a harmadikat várom és már 7 hetesen olyan volt mint elsőnél olyan 15 hetesen.Most vagyok 21 hetes, midndenki azt hiszi, h kb egy hónapon belül szülök :D
2013. ápr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Második gyerek, 23 hetes vagyok, most akkora a hasam, mint az első terhességem kb. 30-32. hetében.

Szóval igen. :)

2013. ápr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem pont a fordítottja igaz. Az első 12 hetesen már kicsit kerekedett, a második a 18. héten kezdett. Most 24 hetesen még simán el tudnám takarni ha akarnám. Hízás szempontjából ugyanott tartok, 4 kiló eddig.
2013. ápr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem másodjára sokkal kisebb pocakom volt végig.

:)

2013. ápr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek..

kedves első válaszoló,sajna a képküldéssel bajban vagyok-de nagyon köszi a reakciód

2013. ápr. 20. 12:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!