Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves Kismamák! Terhesen...

Kedves Kismamák! Terhesen lehet e jégzselét használni?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj a kezem. Nem tudom mi lelte de talán a hideg jó lenne neki. Tehetek rá jégzselét?
2009. szept. 24. 13:21
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
40%

Kedves "Anyám"! Veled értek egyet, tényleg elég "naívka" a kérdés, na meg az utána következő 10 válasz.... mennyit ki lehet hozni belőle! :)

Kedves kérdező: ha aggódsz a jégzselé miatt, akkor tegyél rá fagyasztott zöldborsót vagy babot, az biztosan nem árthat.... Vagy azokat esetleg nem színtiszta vízzel tisztították meg a borsófagyasztó gyárban?! Hm... jó kérdés....

2009. szept. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
A jégzselé alatt egyébként valójában is a gygyszertárban kapható Jégzselé nevezetű krémet értettem. A fagyasztóba tevős dolgok nálam sosem váltak be. Ezt használtam mindig, de mivel NINCS feltűntetve valójában milyen hatóanyag vannak benne, gondoltam rákérdezek. Ha nem volt egyértelmű a kérdésem attól még nem kellett volna mindenféle hülyének beállítani és közölni hogy "remélem nem lesz gyerekem". Igazám jól esett ez a tapasztalt anyukáktól.
2009. szept. 24. 15:46
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nyugodtan használhatod a jégzselét.

Előző terhességemnél a 12-20.hét között rettenetesen fájt a fejem, és én a zselével kentem a homlokom, halántékom, tarkóm. Semmi baja nem lett a babónak.


Most is használok, már az elejétől fogva, igaz most az orrom alatt kenegetem, mert úgy érzem nem kapok levegőt.


Minden jót


18 hós anyu

31 hetes km

2009. szept. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
49%
Én uramisteneztem, és a válaszokat olvasva még inkább kitartok e mellett. És nem azért, mert olyan okos és tapasztalt vagyok, hanem, mert van józan paraszti eszem és nem tartozom azok közé az anyukák közé, akik mindent túllihegnek, és minden aprósággal rohannak megkérdezni, hogy lehet-e meg szabad-e. Nevetségesek vagytok!
2009. szept. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
90%

14:44-es vagyok.

Senki nem kért arra,hogy adj igazat.Ez az oldal nem azért van.Ha valamelyik kérdés-válasz nem érint,nem hasznos számodra,nem kell írni.Ennyi.Csak azért ne kukkolj vissza,hogy kritizálj bárkit is.

Amúgy jobban belegondolva van abban igazság,hogy a jégzselét lehet többféle formában elképzelni,lehet nekem is csak azért volt egyértelmű,mert a napokban talákoztam a gél-lel.De nem is ez a lényeg.

Nem tudom feltünt e valakinek,hogy az eredeti kérdés lassan "eltűnik",mert már mindenki csak civakodik a másik válaszán???

2009. szept. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
90%

Ja,külön jó látni,milyen szeretettel tudtok lepontozni!

:))))))))

2009. szept. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kívánok boldog babavárást. Akik meg csak lehurrogni jöttek azoknak kívánok olyan válaszadókat mint saját maguk :)
2009. szept. 24. 18:59
 28/28 anonim ***** válasza:
Szia! Kedves kérdező: én kapásból a fagyasztóba tehetőre gondoltam, így akkor hogy írtad a krémre gondoltál, már egyértelmű :) Szerintem is használhatod, nem lesz a babádnak baja tőle.
2009. szept. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!