Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy egy keményedé...

Lehetséges, hogy egy keményedésnél (orgazmus után) ki tudom tapintania gyereket a hasamon? 35 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Múlt heti uh-n faros volt. Az elöbb éreztem, hogy hogy fekszik. Bordám alatt egy kis pukli, aztán egy nagyobb végig a köldöknél ami elvékonyodik az alhasamnál. Kicsit "C" alakban.
2013. ápr. 15. 23:50
 1/2 anonim ***** válasza:

A hasadon bármikor, ha ra teszed a gyereket, nem kell hozza keményedes. :D

Ki lehet, igen.

2013. ápr. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Persze, én 30 hetes km vagyok, de a kis hátacskáját hetekkel ezelőtt odanyomta párom kezéhez, mikor beszélt hozzá. Teljesen egyértelműen lehetett érezni, hogy az egy icurka-picurka kis hátacska.


Mondjuk mióta megfordult (kicsit korán, de remélem most már nem gondolja meg magát :) ) a buksiját nem lehet kitapogatni odalent mert nagyon el van bújva, de a fenekét hátát meg a lábacskáit igen. (Persze csak ha ő is akarja és odanyomja magát a hasamhoz/oldalamhoz.)

2013. ápr. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!