Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden első trimeszteres...

Minden első trimeszteres kismamának van orgazmus utáni görcse?

Figyelt kérdés

Menstruációs görcs,ami pár percig tart,rögtön az orgazmustól érzem és még utána is kb 1 percig.Az orvos szerint természetes,nem kell tőle megijedni,de nekem kellemetlen.

Más is érez ilyet?Vagy ez is mindenkinél más?



2013. márc. 11. 09:13
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem is szokott lenni, így én inkább hanyagoltam kicsit az élvezeteket :D
2013. márc. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem volt es anno be is vereztem picit nagyon megijedtem berohantam a korhazba es ott mondtak h nincs baj de eltiltanak a szextol.ugyhogy azota nincs szex,de mar a vegen vagyok a terhessegnek,de akinek ilyen van miont neked annak nagyon nem ajanljak!33 hetes kismama
2013. márc. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jelen, és engem is zavar....
2013. márc. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

De én azt hallottam, hogyha csak pár perc és utána elmúlik, akkor nincs belőle semmi, mert az összehúzódások a hüvelyedről verődnek át a méhedre és ettől érzed úgy mintha görcsölnél (ettől függetlenül nagyon zavar). A vérzés más tészta, akkor tényleg gáz van.

Nekem terhesség előtt nem is volt ilyen görcs csak most. Nektek?(bocs az offért)

2013. márc. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél én is érzetem ilyet. A 6. héten elment a baba. A másodiknál már óvatosabb voltam, és inkább hanyagoltam a dolgot jó pár hétig, hogy nehogy megint baj legyen.
2013. márc. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mindenkinek van. Nekem volt.
2013. márc. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lényeg a lényeg, hogy szerintem ne kockáztass,kerüld a szexet ha rád ez így hat.Az első trimeszterben úgyis különösen oda kell figyelni!33hkm
2013. márc. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
próbáltam kerülni a szexet,a párom nagyon megértő is,csak az a baj,hogy annyira kívánós voltam,hogy álmomban volt orgazmusom és arra keltem,hogy görcsöl a hasam.ezt viszont nem tudom elkerülni,ha még egyszer ilyen lesz!vér hála Istennek nincs és nem is volt!
2013. márc. 11. 11:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt görcsöm ugyan így és én is pánikoltam...nekem akkor mindenki azt mondta hogy ez nagy bajt jelent..semmi nem történt minden rendben.12 hetes korig hanyagoltuk az orgazmusom :)de azóta ugyan úgy van szex és csak a szokásos össze húzodás van de az nem fáj. Gyönyörűen fejlődik a kicsi babánk és nincs baj!! Utána is olvastunk hogy igaz az a mondás "ami jó a mamának ,jó a babának is" Pontosan nem azt érzi amit te csak egy eufórikus érzést ami kellemes neki is :) 28 hkm
2013. márc. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kriszti086 válasza:
Nekem nincsenek görcseim tőle.Nem is gondoltam hogy árthat neki de titeket olvasva akkor én nagyon szerencsés vagyok.
2013. aug. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!