Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a 12. heti vizsgalat?...

Milyen a 12. heti vizsgalat? Miket csinalnak es hogyan zajlik, mennyi ideig tart? Minden erdekel!

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem volt egy ultrahang, és kész :) Vérvétel még hetekkel előtte volt, amikor bejelentkeztem terhesgondozásra.

Az ultrahangon már látszott elé rendesen a Pici :)

2009. szept. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jav:

eléG

2009. szept. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valszt! Mar van kepem a babamrol! Minden tok jol latszik, most voltam kedden uh-n, de itt irorszagban voltam, mivel itt elek. De hetfon megyek haza is, otthon is meg akarom csinaltatni a fobb vizsgalatokat. Es csak erdeklodok, hogy otthon hogy zajlik! De nagyon aranyos a babom! Izgett, mozgott, nagyon jo volt latni!
2009. szept. 23. 18:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Az enyém is izgett-mozgott, kézzel-lábbal hadonászott :)

A vizsgálat pedig szerintem intézmény-függő, én 4 hetente járok tanácsadásra, és kettő között kell intéznem a vérvételt, ultrahangot, ekg-t, mikor mi van. Pont 12 hetesen csak az ultrahang.

Vigyázz magadra :)

2009. szept. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi! En bejelentkeztem nodokihoz, meg az ultrahngra, egy magandokihoz, mivel ig is ugy is kell fizetnem erte, es igy legalabb nem kell sorba allnom, varni orakat. Alig varom, hogy lassam megint a kis tunemenyemet! :)
2009. szept. 23. 19:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem minden alkalommal kicsordul a könnyem is :)

A kis huncutkánkkal 14 hetesen is kellett mennünk ultrahangra (vérzés miatt), akkor a feje fölött tapsolt :)

A 18 hetesen pedig ingatta a fejecskéjét ide-oda :)

Nagyon édes, imádom! Alig várom már a 24 hetes UH-ot!

2009. szept. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!