Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes kismami vagyok, és...

16 hetes kismami vagyok, és nagyon szeretnék már 4D-s uh-ra menni. Zalaegerszegen hol csinálnak ilyet, és már ebben a korban is megcsinálják? Mennyibe kerül ez a vizsgálat?

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz én Budán csináltattam de "megbántam" hogy korán mentem (én is ennyi idős terhes voltam)mert még elég picike.Ha már nagyobb jobban ki van fejlődve és jobb az egész.Szerintem.Nekünk 12000 volt de abban benne volt a 30 perces dvd,plusz kaptunk egy cd.-t amin a képek vannak rajta,egy fotót és leletet.Amúgy már a 12. héttől csinálják ezt a vizsgálatot.Ja és lehetséges hogy még nem is látszik majd hogy fiú lesz e vagy lány.Én csak egy tanácsot adok hogy várj még.Lehet hogy mi is megyünk mégegyszer.

Boldog babavárást!

2009. aug. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kórházzal szemben magándrendelőben tudom ajánlani Dr Czinder Csaba -t. Mi 21. hét környékén voltunk, nagyon jó időpontban.


[link]


A kórházban is lehet, a földszinten uhangnál ki van írva az ajtóra ezzel kapcsolatban.

2009. aug. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 18 hetesen voltam, akkor még kis csontos a baba. Később szed magára zsírt és így olyan kis vékonyka semmilyen volt :)

De 18 hetesen már 70%-ra megmondják a nemét. Nekem az is lett.

Inkább olyan 24 hetesen kéne menni.

2009. aug. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy miért akarsz menni!! A 16 hetesen végzett 4d azért nagyon jó mert ekkor sok olyan rendellenességet ki tudnak szűrni amit a 18. héten már "késő" kiszűrni. Ha babamozi miatt akarsz menni akkor a 25-30. hét között a legjobb menni. (orvosom mondta). Mi jövőhét szombaton megyünk, akkor leszünk 27+4 hetesek.
2009. aug. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!