Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten kezdtél vizesed...

Hányadik héten kezdtél vizesedni? Hol? Mennyire? Hány hétre szültél?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 13. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Kb. 28 hetesen. A lábfejemen. Az elején nem volt vészes, de kb. 2 hét múlva már a térdemig vizesedtem és 38-as cipő helyett 40-est hordtam, tehát elég durván:-(. A végén toxémiás lettem, tehát biztos ez is közrejátszott.

0

2013. ápr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41. héten szültem. Én nem vizesedtem, legalábbis én nem vettem észre. Az utolsó 2 hétben meg volt puffadva az arcom, lehet, hogy ez a vizesedésnek tudható be? Ha igen, akkor csak ennyi volt rajtam.
2013. ápr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1 vagyok.


Azt kihagytam, 40+1 hetesen szültem.

2013. ápr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én se vizesedtem egyáltalán, még az arcom se változott meg.
2013. ápr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem már most estére bedagad a vádlim... :-/


24hkm

2013. ápr. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A 26-28. hèt körül kezdtem vizesedni, eleinte csak estère dagadt meg a bokàm-làbfejem. A 30.hèten màr cipőt sem tudtam hùzni, de mèg a papucs is alig jött a làbamra. Ekkorra màr az egèsz vàdlim is vizesedett. Felpolcoltam, almàt ettem, sò-ès fűszerszegèny diètât tartottam az orvos tanàcsàra, de semmi nem segìtett. A vizesedèsnek köszönhető h +23 kilòt hìztam. 40+6ra szültem.
2013. ápr. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én 36 hetes vagyok, a 30. héttől vizesedik a bokám és az arcom is dagad. De tegnap estére nagyon felvizesedett a lábom és az arcom is elég durva volt. Lehet a közelgő szülés?
2013. ápr. 14. 10:45
 8/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Sztem nem jelent semmit, az arcom nekem is nagyon el volt torzulva már a 38. héten, mégis a 40+6ra szültem :)
2013. ápr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
26-héttől kb _bokám nagyon durván,majd mnet felfelé a lábamon,31 hetesen toxémiával bekerültem a kórházba-a dokik majd elájultak mikor meglátták a lábamat. 4hétig húztuk még szerencsére.35+2.-nél császárral született meg a lányom
2013. ápr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!