Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes terhes vagyok, és...

23 hetes terhes vagyok, és már nem tudom elviselni ezt az rettenetes égést a nyelőcsövemben és a mellkasomban. Van ennek valami bababarát ellenszere? TAlán homeopátiás szer?

Figyelt kérdés
érdekes, de a gyomrom egyátalán nem ég. nem fáj. semmi baja. de a nyelőcsövem!!!!! megőrülök. és folyton böfizek is. Nem eszem fűszereset, és sokszor inkább kevesebbet. mégsem múlik. van valamilyen praktikátok?
2009. szept. 23. 09:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is a Rennie rágótabletta vált be. Szerintem próbáld ki bátran. Nekem már 2 tabi elmulasztotta a nyelővcsövemben az égető érzést.
2009. szept. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is a Rennire esküszök! Komolyan, ez az Isten áldása! Nekem semmi más nem segített és egy ideje már nem is kell minden kajálásnál elszopogatnom, elég ha csak este lefekvés előtt elszopogatok egyet sőt van, hogy egész napokat is kihagyhatok. Szerintem beállított valami PH-t, és azóta tök jó. Próbáld ki mindenképpen!
2009. szept. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én negrót eszegetek, ha nagyon mar a nyelőcsövem, nekem bevált.


39hetes pocis

2009. szept. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!