Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van akinek 36. hetig kellett...

Van akinek 36. hetig kellett szednie a duphastont? Mi volt az oka, hogy ilyen sokaig?

Figyelt kérdés
Legtobbeknek 12-14. het kozott leallitjak...
2013. ápr. 11. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még soha nem hallottam olyat, hogy valaki a harmadik trimeszterbe is szedje.Már csak azért sem, mert a sárgatest hormon a 12.hétig átveszi a szerepet és nincs rá szükség.Ugye a 3 hónap a kritikus időszak.nem hinném , hogy valaki 36.hétig szedné.37 hetes kismama
2013. ápr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs ilyen.


36hkm.

2013. ápr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A mehlepeny veszi at a progeszteron termeleset a sargatesttol, de igen, en sem hallottam meg ilyet, ezert kerdezem. 11hetes vagyok. Eddig utrogedtant szedtem (3x1), most masik dokihoz mentem, mert az az eredetinek fogalma nem volt miert verzel az 5. hettol... Az uj doki, az utrot megemelte 3x2-re amig tart belole, majd terjek a duohastonra 3x1-re es azt mondta ez ujabb dozisemelesnek minosul, mert a duphastonban alapbol tobb van es menjen a 36. hetig. Az uj doki megalkapitotta, hogy a lepeny fedi a mehszajat es tovabb fokozza a koraszulesi kockazatot, hogy konizacio utan 3honappal estem teherbe, ami szerinte rem korai volt es ugy gondja ennyire meg kell tamogatni a terhessegem. Szoval en is nagyon kivancsi vagyok, masnal volt-e mar ilyen...
2013. ápr. 11. 19:30
 4/5 A kérdező kommentje:
A varosomban nagyon nagy hiru, elismert doki ez, azert is mentem hozza,.mert mar nagyon sokat vereztem (pirosat) es az eredeti dokim csak a vallat vonogatta, hogy passz... Pedig csomoszor ultrahangozott es nem latta, hogy a lepeny fedi a mehszajat? Szoval szeretnek bizni az uj dokimban es nagyon-nagyon alapos volt es az sem utolso, hogy elbol megtalalta a bajt...
2013. ápr. 11. 19:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 20. hétig kell szednem.12 hkm
2013. ápr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!