Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyibe kerül maganrendelésen...

Mennyibe kerül maganrendelésen a terhes gondozas az ultrahang?

Figyelt kérdés
a dokim most nyitott egyet és úgy néz ki jön a tesó,de amikor anno jártam akkor még nem volt maganrendelöje.
2009. szept. 22. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Szegeden Pál Zoltánnál uh-val együtt 8000/ alkalom. Én maximálisan meg vagyok vele elégedve, odafigyel az emberre,határozott (ami nekem nagyon fontos, mert nem szeretem, ha valaki határozatlan és úgy osztogat tanácsokat orvos létére) alapos, nyugodtan és kedvesen elmagyarázta még Édesanyámnak is, hogy mit lát az uh-n. Ezt csak azért írtam le, mert biztos van Szegeden olcsóbb is, nekem is volt másik dokim, de meg sem közelítette (6000-ért) ezt a szintet, és uh.-ja sem volt. 23 hetes km
2009. szept. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Debrecenben a Nap rendelőben 5000 alkalmanként. Tiszaújvárosban 6000 a terhesgondozás Lőkös dokinál.
2009. szept. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
budapesten?tán Tömösváry zoltánnál?
2009. szept. 22. 18:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert azt honnan kellene tudnunk hogy te BUDAPESTI vagy?!?!?! Talán írd oda hogy mit szeretnél tudni, nem csak Budapestből áll a világ!!!
2009. szept. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem bp-en 8.000 Ft egy alkalom ha van uh, ha nincs. Eddig még mindig ultrahangoztunk is legalább 10 percet :-)
2009. szept. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
bocsánata n nem akartam senkit megbántani elfelejtettem odairni hogy budapest.de köszönöm a valaszodat,mert ez is tájékoztató jellegű
2009. szept. 23. 16:10
 7/8 anonim ***** válasza:
ok bocsi
2009. szept. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Budapesten az Örs vezér térnél egy magánrendelés ultrahanggal, "fejmosással", méhszáj-ellenőrzéssel 8000Ft. Egyszer emellé még rákszűrés is volt, az 10000Ft volt összesen. Havonta egyszer kell mennem.
2009. szept. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!