Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31hetes vagyok és ma reggeltől...

31hetes vagyok és ma reggeltől enyhén barnásra színeződött a tisztasági betétem. Valami baj lehet?

Figyelt kérdés

Eddig sárgás folyásom volt,most meg bebarnult,nincs szaga,nem csíp és nem fáj sehol,a babám mocorog.Mitől lehet ez?Mennyire jellemző vagy irány a doki?-az igazság az,hogy hétfön voltam nála akkor semmi panaszom nem volt.Aggodok:-(

Elöre köszönök minden választ.


2008. jún. 12. 21:27
 1/5 A kérdező kommentje:

a mennyiség nem változott,csak a színe...

kérlek segítsetek!

2008. jún. 12. 21:28
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha aggódsz keresd fel a dokidat. Annyira más minden terhesség. van akinek szinte minden hónapban van barnás folyása, és semmi baj, van akinek nem jelent jót. Ha az ember lánya nyugtalankodik, menjen orvoshoz. Most itt bárki írhat bármit, szerintem senki nem tud biztosat mondani, hogy ez nálad mit jelent.

De ne aggódj, a babád mozog, lehet hogy picit megnyílt a méhszáj és a doki azt mondja majd, hogy sokat pihizz.

Én elmennék a helyedben, inkább potyára. Hidd el nem fog érte szólni senki semmit, ha potyára mész!


Írj majd, hogy mi van veled!


36 hetes kismama

2008. jún. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekm is volt, hogy kicsit más volt a szine, de semi baj nem volt4 Aért menj el a dokihoz, de szerintem nincs miért aggódnod!!!!!



Dia

2008. jún. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Na,hát voltam dokinál(ügyeleten),csináltak CTG-t a kicsivel minden ok,megvizsgáltak engem is és minden rendben.

Azt mondták,hogy ha legközelebb is van ilyen számítsak arra,hogy bent kell maradnom megfigyelésre.Remélem elkerül a baj és zökkenőmentesen telik el ez a jó néhány hét.Köszi a válaszokat,kicsit megnyugodtam.

Boldog babavárást és jó egészséget mindkettötöknek!

2008. jún. 14. 11:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy minden rendben veletek!


Első válaszoló

2008. jún. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!