Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20HETES VAGYOK, már 4 napja...

Edus83 kérdése:

20HETES VAGYOK, már 4 napja ficánkol a picim, de tegnap nem volt olyan aktív, ügye nem kell aggódnom? Ilyenkor még nem olyan erősen kell éreznem ügye?

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 06:54
 1/4 anonim ***** válasza:
van, aki ilyen idősen érzi csak először. Én mondjuk 13 hetes kora óta éreztem, de nagyon vékony vagyok. Aki normál testalkatú, 18-20 hetes körül érzi csak Őt, és nem minden nap, először csak fekve, majd ülve is érezni. Az aktivitása pedig a frontoktól, időjárástól, attól, hogy mit ettél, függ, ne aggódj!
2009. szept. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm első babás vagyok,és nagyon aggódok:))
2009. szept. 22. 08:46
 3/4 anonim ***** válasza:

ne aggódj, tegnap az enyém sem vitte túlzásba. Ma talán egy picivel aktívabb.

Különben nekem nem jön be se a front, se a kóla, csoki, tök mindegy, mit csinálok, ő akkor lendül bele, amikor neki jólesik.


Szerintem az is beleszámíthat, hogyha egyik nap addig ficánkolt, mire végre megtalálta a kényelmes pozíciót, akkor lehet, hogy másnap már kényelmesen érzi magát, és csak a kezét-lábát lóbálja. Azt meg sokszor még te magad sem érzed.


22 hetes pocis

2009. szept. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 24 hetes vagyok és nekem az elmúlt három napban alig mozgott a babám, de ma reggel nagyon aktivizálta magát! Ez nagyon változó náluk és szerintem még sokszor lesz olyan hogy napokig nem is fogod érezni hogy mozog!

Én legelőször 22 hetesen ilyedtem nagyon meg hogy nem mozog két napja és bementünk a korházba de szerencsére minden rendben volt vele(ráadásul azon az alkalmon mutatta meg hogy ő bizony kislány lesz(-: )!Azóta kevésbé aggódom, persze a félsz azért bennem is bennem van de azt hiszem ez természetes!

2009. szept. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!