Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit híztál az utolsó 3...

Mennyit híztál az utolsó 3 hónapban?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
5 kilót
2013. ápr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ne aggódj azon, hogy mennyit hízol, ha csak az nem kóros. Ilyenkor gyarapszik a baba leginkább és ilyenkor több kalóriára is szüksége van. A mozgás sem elhanyagolandó, ugyanis ha sokat mozogsz, persze amíg jól esik akkor a szülés is könnyebb lesz :) Az egész terhesség alatt az ideális a 13-15 kiló, de még a 20-at sem szoktam soknak tartani :) Üdv, jó egészséget. Védőnő
2013. ápr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első babámnál sokat, még 8 kilót a meglévő 8 hoz és amúgy sem vagyok egy pehelysúly, olyan 24 es bmi-m volt.

Második babánál már "csak" 5-6 kilót a meglévő 7-8hoz.

Harmadik babánál ugyanúgy mint a másodiknál.

2013. ápr. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6 kilót
2013. ápr. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56kg val lettem terher,72kg val szültem,közvetlen szülés után 61kg voltam!
2013. ápr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én kb. a 30. hétig szinte semmit nem híztam, a 30. hét óta viszont stabilan jön a heti 1 kg (pedig terhességi cukrosként 180 grammos szénhidrátdiétán vagyok, szóval zabálni esélyem sincs), 34. hét óta nagyon vizesedek is...úgyhogy szerintem az utolsó harmadban nekem meglesz a 10 kg.

36+3 hkm

2013. ápr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudnál esetleg néhány szénhidrátmente kaja ötletet adni? Én a 26 héten tartottam 8 kg-nál, az orvosom épp ma mondta hogy sok lesz és figyeljek a szénhidrátra! Kitartást és könnyű szülést neked!!
2013. ápr. 8. 22:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Szénhidrátmentes kaja nem igazán van, max. alacsony ch-tartalmú. Én cukor miatt amúgy is ch-szegény diétán vagyok, pékáruból, édességből a Norbis update cuccokat eszem, amúgy meg zöldség az mehet korlátlanul, tojás is, gyümölcsből banán, szilva, körte kivételével a többi. Kerüld a fehérlisztes dolgokat, cukrot, krumplit, rizst. De ha beírod a keresőbe, hogy szénhidráttáblázat, akkor fogsz találni, és meg tudod nézni mik azok, amiknek kevés a ch tartalma. (Nekünk a dietetikus azt mondta, hogy aminek 100 grammjában kevesebb mint 5 gramm ch van, azokat nem is kell beleszámolnunk az étkezésbe.)
2013. ápr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!