Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor puffadt a hasatok akkor...

Mikor puffadt a hasatok akkor az pontossan hol puffad fel? és lehet érezni is?

Figyelt kérdés
barátnöm fel volt fázva nagyon és vért is pisilt meg lázas is volt. de most fel van neki 2 napja puffadva a köldöke alatti rész!
2009. szept. 21. 19:25
 1/5 A kérdező kommentje:
még lenne egy kérdésem most jött eszembe...ha frelpuffad akkor az mindig puffadt lesz vagy néha le is megy?
2009. szept. 21. 19:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! A barátnőd kisbabát vár? Vagy csak simán fel volt fázva és most a puffadás miatt azt gondoljátok talán baba miatt? ... a puffadás terhesen is olyan, mint normál esetben, kemény lesz a poci, de nekem nem a köldököm alatt , hanem az egész, egész egyszerűen kikerekedik. (mint amikor túleszed magad egy jó karácsonyi vacsorán). A terhességre ebből nem lehet következtetni.
2009. szept. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szia hát nagyon fel volt fázva és igen igy arra gondolunk hogy baj lehet tehát nem terveztük a babát 21 évessen fiatal lennél hozzá..kérlek valahogy nyugtass meg engem nagyon megköszönnném köszike
2009. szept. 21. 19:58
 4/5 A kérdező kommentje:
ja még valami ö egészen alulrol volt felfázva véreset is pisilt szegénykém de már ezek kezelve lettek 2 napja meg pufadt a hasa
2009. szept. 21. 20:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva, ha semmi más tünete nincs a terhességre, mint a puffadás... az elég szegényes. Rendesen védekeztek? Mikor menstruált utoljára? Késik? Tesztet csináltatok? - ezekre mind mind válaszolni kell. Puffadás ezer millió ok miatt lehet! Ne pánikoljatok! Szerintem csak a betegség megbojgatta az emésztést is, főleg a sok féle gyógyszer, ami antibiotikum is lehetett, és az kinyirja a bélflóra baktériumállományát is, amitől még valószínübb a puffadás. Egy szó mint száz, ennyi info alapján szerintem nem baba.
2009. szept. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!