Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes terhes vagyok....

24 hetes terhes vagyok. Székrekedésre használhatok Guttalax cseppet?

Figyelt kérdés
2008. jún. 12. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,de csak mértékkel!
2008. jún. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jobban jársz, ha nem tünetet próbálsz kezelni, hanem magát a problémát.

Nem tudom, mit próbáltál már meg a székrekedés ellen, de sokmindent lehet tenni.

(rostdús étel, fehér kenyére helyett teljes kiörlésű, sok folyadék, gyümölcs, zöldség, főzelék, kerüld a tésztát , nassot, és mozogj valamit rendszeresen)

2008. jún. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!! Lehet csak mértékkel meg Laevolac szirupot is. De mielőtt kipróbálnád inkább igyál kamilla teát naturba jó melegen reggel egy bögre este egy bögre vagy facsard ki egy citrom levét és 1l vízel iszogasd nekem az is segítet én is nehézkesen megyek nagydolizni de végső elkeseredésbe max Glicerines kúpot használok! (24 hetes kismama)
2008. jún. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is sokat kísérleteztem, de egy kézenfekvő dolog lett a megoldás (nem reklám!): Actimel. egy négyes csomagot vettem próbaképp (mert velem még vasat is szedet a doki, így a székrekedés garantált!!), és 2. napon már kezdett hatni! Sok szerencsét hozzá!! 30 hetes kismami

2008. jún. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én is használom a Guttalax cseppet, alkalmanként. Hiába mondják, hogy a kiváltó okot kell megszüntetni, a székrekedés oka sokszor a hormonális változás, később a megnövekedett méh nyomja a beleket. Így hát a kiváltó okot nem lehet megszüntetni. Marad a tüneti kezelés. Ha szerencsés vagy, akkor a rostdús táplálkozás, és egyéb házi praktikák helyrerakják az emésztésed. Hát nekem nem igazán jött be semmi sem, ezért használom a Guttalaxot, nem sokszor, kb. 5-8 cseppet. 17 hetes kismama
2008. jún. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!