Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor fordul be végérvényesen...

Mikor fordul be végérvényesen a baba?

Figyelt kérdés

32 hetesek elmúltunk, és már egy hónapja faros. (Addig mindig változott.)

Meddig remélhetem, hogy megfordul? Van valami "trükk", amivel megfordulásra késztethetem? Semmi durvára nem gondolok, csak valami testhelyzet, mozgás, stb.? Félek, hogy császár lesz a vége.


2008. jún. 12. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Erre nem nagyon van trükk. Általában a 33.hét körül szoktat befordulni. De van akinek 1 héttel szülés előtt de olyat is hallottam akinek 1 nappal előtte. Szerintem még ne idekeskedj ezen. Még van időd.
2008. jún. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valóban még sok időd van, én úgy tudom, a 36. hét körül fordul be a baba.

Egyrészt faros babát is meg lehet szülni, sok doki csak emiatt nem császároz. Másrészt van akinek a vajúdás alatt fordult meg a babája, vagy kevéssel előtte.

Amúgy van egy testhelyet, ha négykézláb állsz, és leereszted a kezed, a fejed leteszed, és a feneked magasabban van. nekem állati kényelmes, csak én meg félek, hogy visszafordul:-)

(a neten rá tudsz keresni)

2008. jún. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia,ebben az időben derült ki az ebnyémnek is ,hogy faros.Most 36hetesen még mindig az.Én is parázok a császártól,de a doki mondta,hogy minnél tovább halad a terhesség annál kevesebb az esélye,hogy megforduljon.A helyzet az,hogy az én dokim nem engedi megszülni a babát természetesen és jól is teszi sztem,mert olvasgattam a dologról és az a baj,ha egy baba nem fordul meg időben annak oka van,pl beszorulhat a feje a bordáid közé,vagy nem tud a csípődnél beillaszkedni valami miatt,namost ha ezt megpróbálod természetesen kinyomni,lehet beakad a feje-mert az a legnagyobb ugye,és oxigén hiány léphet fel ami viszont károsodást okozhat a babánál.Sztem ezt senki sem akarhatja.Szval ha már az a helyzet,hogy emiatt császározni kell sztem bele kell törődni ,mert a baba a legfontosabb és nem mi-mi is ,de a baba veszélyeztetettedd.Mi meg ki fogjuk bírni,de egyébként neked még bőven van időd:)Az én esetemben már rizikósabb a dolog és nagyon úgy néz ki,hogy így is marad.Próbáltam én is azt a kutypózt amit javasoltak,nekem tök kellemetlen úgy-úgyhogy nem is erőltete.De hidd el ezt nem tudjuk befolyásolni.Ha ott lesz az idő kiderül,hogy ,hogy fog születni de mindenképpen úgy ahogy a legjobb mindkettőtöknek.És sztem semmiképp ne menj bele természetes szülésbe faros babával.Drukkolok,hogy beforduljaon.
2008. jún. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!